Yeni Sınıf Dark Knight için Ön Kayıt Etkinliği Black Desert Mobile’da ! Black Desert Mobile evrenine yeni sınıflar dahil olmaya devam ediyor. Yeni sınıfların gelmesiyle birlikte Maceracılara özel yeni ön kayıt etkinlikleri düzenleniyor. Bu hafta oyuna dahil olan yedinci sınıf ise en popüler sınıflardan biri olan Dark Knight oldu. Bununla birlikte çok ilgi gören Siege War artık güncel!

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile’a dahil olmaya hazırlanan Dark Knight sınıfı için bir ön kayıt etkinliği düzenlediğini duyurdu. Maceracılar, Black Desert Mobile’a gelecek en popüler sınıflardan biri olan yedinci sınıf Dark Knight’ı artık deneyimleyebilecekler. 

24 Mart tarihine kadar giriş yaparak yeni Dark Knight sınıfı için ön kayıt yaptıran Maceracılara özel ödül kutuları verilecek. Bu kutular, Maceracılar için mystical dereceli eşyalar da dahil olmak üzere özel ödüller elde etmelerini sağlayacak.

Black Desert Mobile’ın ilgi çeken devasa PvP özelliği Siege War güncellendi. İlerleyen zamanlarda Maceracılar tarafından büyük ilgi gören Siege War iki zaman dilimine sahip olacak. Bu zaman dilimi her sunucu için 19.00 – 21:00 ve 21:00 – 23: 00 saatleri arasında olacak.

Diğer güncellemeler arasında Maceracıların daha fazla ürün üretmesini ve daha yüksek verimlilikle çalışmasını sağlayan Level 7’ye kadar kamp yapılarını yükseltme yeteneği bulunuyor. Ayrıca elde edilen maksimum Boss Knowledge miktarı da artarak Maceracıların daha özel ödüller kazanmasını sağlıyor.

Dark Knight sınıfının oyuna dahil olması ve PvP özelliği olan Siege War’ın güncellemesiyle birlikte Maceracılar birçok yeni özel ödül kazanarak, sınıflarını geliştirmeye devam edebilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.