Black Desert Türkiye&MENA, Kişisel Av Sahası ve Eşya Düşürme Düzenlemeleriyle PvE Deneyimini Geliştiriyor! Pearl Abyss bugün, Kişisel Av Sahası “Marni’nin Gizli Diyarı”nı tanıttı ve mevcut tüm av sahalarında büyük iyileştirmeler yaparak PvE deneyimini iyileştirdiğini duyurdu. Bu güncellemeler tüm Maceracılar için daha keyifli avlanma deneyimleri sağlayacak.

Maceracılar Kişisel Av Sahasını Keşfe Hazırlanıyor 

Black Desert Türkiye&MENA, Kişisel Av Sahası ve Eşya Düşürme Düzenlemeleriyle PvE Deneyimini Geliştiriyor

Yeni av sahası içeriği Marni’nin Gizli Diyarı, Maceracıların başkalarının müdahalesi olmaksızın her gün bir saat boyunca özel olarak canavarları avlamalarına izin verecek. Marni’nin Gizli Diyarı’na, Elvia Diyarı’ndaki av sahaları, Sycraia Sualtı Harabeleri ve Gyfin Rhasia Tapınağı gibi Maceracılar tarafından sıkça ziyaret edilen av sahalarından erişilebilir. Gelecekte daha fazla alan kullanıma sunulacak.

Av Sahalarında Daha Yüksek Kazançlar Maceracıları Bekliyor 

Black Desert Türkiye&MENA, Kişisel Av Sahası ve Eşya Düşürme Düzenlemeleriyle PvE Deneyimini Geliştiriyor

Marni’nin Gizli Diyarı’na giriş yapan Maceracılar, kendileri dışında diğer tüm Maceracıların silindiği kişisel av sahasında canavar yok edebilecekler. Marni’nin Gizli Diyarı’nda, aynı canavarlar ve ganimetler orijinal av sahaları ile aynı şekilde ortaya çıkacak. Dahası, her av sahasında birkaç büyük güncelleme yapıldı. Eşya düşürme oranlarının genel dengesi ve ganimet tabloları ayarlanarak av sahalarındaki kazanç potansiyeli artırıldı. Maceracılar artık daha da fazla Eşya Düşürme Oranı buffı elde etmeyi ve %400’e varan oranları dört gözle bekleyebilirler.

Bu güncellemelerle Black Desert ekibi, önceki CalpheON 2. Bölüm etkinliğinde duyurulduğu üzere, Maceracılar için daha fazla PvE seçeneğiyle daha keyifli bir oyun ortamı sağlamaya devam edecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin.