Black Desert evreni yeni güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. Black Desert Mobile’a yeni gelen bölge sayesinde Maceracılar kendilerini geliştirmek için yeni maceralara atılabilecekler.

Pearl Abyss bugün yeni bölge Hadum’un Diyarı’nın Black Desert Mobile evrenine geldiğini açıkladı. Maceracılar artık yeni konum ve görevleri deneyimleyebilecekler.

Karanlıklar Tanrıçası tarafından yönetilen Hadum’un Diyarı, kaos ve karanlığın hüküm sürdüğü bir yerdir. Bu benzersiz ortam, Maceracıların ışıklar evreni Elion’un Diyarı’nda deneyimleyemeyecekleri özel bir yolculuğa çıkmalarını sağlayacak. Maceracıların bu yeni bölgeye girebilmeleri ve burada kalabilmeleri için Blessings of Light eşyasına ihtiyaçları olacak.

Dünya Bosslarını Alt Et, Karakterini Geliştir

Bununla birlikte, Black Desert Mobile’da Dünya Bossları için üçüncü sezon başladı. Çok daha güçlü bir şekilde geri dönen Dünya Bossları, artık yeni yüksek seviye teçhizatın yanında devamlı artarak düşen Teçhizat Parçaları ile geliyor. Maceracılar bu çeşitli Dünya Bossu ödüllerini toplayarak daha güçlü silah ve teçhizatlar üretmek için kullanabilecekler.

Bunun yanı sıra 11. Beceri, Shakatu Özel Mağazası ve Kimya Taşları için Otomatik Geliştirme işlevi gibi yeni içerikleri kapsayan güncellemeler de Black Desert Mobile evrenine eklendi. Yapılan en son güncellemeler, Maceracıların güçlerini heyecan verici bir şekilde daha da artırmalarına olanak tanıyacak.

Black Desert Mobile ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.