Sherlock Holmes: Crimes and Punishments Haftaya Epic Store’da Ücretsiz! Epic Store kullanıcılarına her hafta ücretsiz yeni oyunlar vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta World of War Z gibi çok beğenilen bir oyunu ücretsiz veren Epic Store önümüzdeki hafta için ücretsiz vereceği oyunu açıkladı. Sherlock Holmes: Crimes and Punishment, haftaya ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak.

Epic Store ücretsiz oyunlar kampanyasının bu haftaki oyunları Gone Home ve Hop dün akşam itibariyle ücretsiz erişime açıldı. Bu oyunlara ek olarak Drawful 2 ve Totally Reliable Delivery Service de ücretsiz oyunlar arasında yerini aldı. Önümüzdeki hafta ise oyuncuları Sherlock Holmes: Crimes and Punishment oyunu bekliyor.

İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Frogwares tarafından geliştirilen birçok Sherlock oyunundan biri. Crimes and Punishments, güvenilir yardımcınız Dr. Watson ile birlikte çözmeniz gereken altı ayrı soruşturma içeriyor. Ana oyun mekaniğinden biri, her bir durumdan ipuçlarını kendi sonucunuza varmak için birleştirmenizi sağlayan kesinti kartıdır. Bu, her suç için birden fazla sonun yapılmasını ve suçluyu bulduktan sonra yapabileceğiniz ahlaki seçimlerin hikayeye daha da fazla katman eklemesini sağlıyor.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments inceleme puanları yüksek

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyunu GameSpot incelemesinde 8/10 aldı. Yapılan bir yorumda ise oyundan şöyle bahsedildi;

Belki de Sherlock Holmes’da yer alan yarım düzine dava hakkında yapabileceğim en iyi yorum:Crimes and Punishments. Sir Arthur Conan Doyle’un kendisinden yola çıkarak yazdığı kısa hikayeler burada tamamen yansıtılıyor. Whodunits, garip karakterleri ve akla yatkın polis unsurlarını Holmes ve Watson’a özgü ilginç ve ürkütücü atmosferle harmanlayan gizemler de yer alıyor.