Pearl Abyss yeni oyunu olan Shadow Arena oyununu, oyun dünyasına sunmak için hazırlanıyor. Oyunun beta sürümünün çıkış tarihi açıklandı. Beta sürümünün çıkmasıyla birlikte oyuncular ilk başta PC daha sonra konsol platformlarında oyunun keyfini sürebilecek.

Pearl Abyss, yakın zamanda gelecek olan Shadow Arena oyununun, 27 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında Steam platformunda yapılacak global bir beta testinde sunulacağını duyurdu. Kore ve Rusya’daki başarılı testlerden geçen Shadow Arena, gelişmiş oyun özellikleriyle birlikte İngilizce ve Türkçe dahil içerdiği 14 dil desteği sayesinde dünya çapında daha fazla oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

27 Şubat tarihinden itibaren oyuncular, hayatta kalan tek kişi olmak amacıyla 40 oyuncunun birbirleriyle savaştığı Aksiyon Battle Royale türünün tadını çıkarabilecekler. Savaş alanında karakterler, canavar avlama ve eşya toplayıp geliştirme seçenekleri sayesinde eşleşme esnasında kendilerini güçlendirebilecekler. Aynı zamanda oyuncular Jordine Ducas, Ahon Kirus, Yeonhwa, Gerhard Shultz, Haru, Herawen, Goyen, Orwen ve Badal the Golden olan dokuz karakter arasından birini seçerek kendi benzersiz dövüş tarzlarına sahip olabilecekler.

Shadow Arena oyuncuları yeni bir maceraya davet ediyor

Pearl Abyss’in yeni oyunu olan Shadow Arena oyunculara farklı bir deneyim sunmak için hazırlanıyor. Oyun, bireysel ve takım modları içeriyor. Oyuncular bireysel savaş modunda mücadele ettikleri maçlarda kendi yeteneklerini gösterebilecek ve bununla birlikte takım savaşı modunda başarılı olmak için daha karmaşık bir strateji yolu izleyecekler. Gizli oda oluşturup kurulan takımlar, pratik yapma modu sayesinde seçebilecekleri herhangi bir karakterin mekanik ve beceri kombinasyonları üzerine pratik yapabilecekler. Kusursuz beceri geliştirme ve iyi zamanlanmış taktik planları oyuncuları zafere taşıyacak en önemli etken olacak.

Beta testine katılmak isteyen oyuncular 24 Şubat tarihine kadar resmi internet sitesinden kayıt oluşturabilecekler. Ayrıca tanıtım videosunu buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın Discord, YouTube ve Facebook adreslerini ziyaret edebilirler. Shadow Arena, 2020 yılının ilk yarısında önce PC ve daha sonra konsol için piyasaya sürülecek.

Desteklenen Diller

Türkçe, Korece, İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Polonyaca, Portekizce, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Endonezyaca ve Tai Dili.