Apex Legends Sevgililer Günü Etkinliği Başlıyor! Sevginin tüm dünyayı sardığı Sevgililer Günü’ne sadece 2 gün kaldı. Respawn Entertainment bu durumu oyuncularının yararına çevirmek için özel bir etkinlik düzenledi. Oyuncuların sevgilileriyle insan avına çıkmak isteyen çiftleri Apex Legends dünyasına davet ediyor. Yapımcı ekip geçen sene yayınlanan ve kısa zaman içinde kaldırılan duo modunu tekrar oyuna eklemeye hazırlanıyor.

Oyunun güncelliğini koruması ve oyuncuların ilgisini kaybetmemesi için sürekli yeni etkinlikler düzenleyen Apex Legends bu sefer Sevgililer Günü için yepyeni bir mod ile oyuncularla buluşuyor.

Sevgililer günü yaklaştıkça çeşitli oyunlar da karşımıza bu güne özel etkinlikler düzenlenmeye başladı. Özel günlerde düzenlediği etkinlikler ile oyuna yeni içerikler ekleyen Apex Legends oyunu da bu oyunlar arasında yerini aldı. Apex Legends oyuna eklediği yeni bir mod ile sevgililer günün gelişini oyuncuların kutlatmaya hazır görünüyor.

Oyuna yeni eklenen mod ile alıştığımız üçlü ekipler yerini iki kişilik takımlara bırakacak. Valentine’s Day Rendezvous adlı etkinlik kapsamında oyuna eklenen bu modun yanı sıra çeşitli yeni aksesuarlar da oyun mağazasında yerini çoktan aldı. Etkinlik 11 Şubat ve 18 Şubat tarihleri boyunca devam edecek.

Sevgililer Günü için birçok aksesuar Apex Legends’da !

2019 yılının kasım ayında ilk defa oyuna dahil olan bu oyun modunda sadece iki kişiden oluşan takımlar savaşıyordu. Etkinlik iki hafta sürmüş ve daha sonra oyundan kaldırılmıştı. Fakat bu kez duo modunun süresinin çok daha kısa olacağı açıklandı. Çiftler bu modun keyfini bir hafta sürebilecek. Yine de Respawn, duo modunu tercih edenlere ufak sürprizler hazırlamayı ihmal etmemiş.

İlk olarak 11 Şubat ve 18 Şubat tarihleri arasında oyuna giren oyuncular Sevgililer Günü 2020 rozeti alacak. Nessie ve Pathfinder adlı silah aksesuarları oyuna dahil olacak. Tüm oyunculara Double Up tecrübe puanı bonusu verilecek. Bu bonusu elde edebilen şanslı oyuncular 20.000 XP’ye kadar iki kat tecrübe puanı kazanabilecekler.