PUBG dünyası büyüyor. Ünlü battle royale oyunu PUBG’nin 2051 yılında geçen post-modern versiyonu olan PUBG: NEW STATE geliyor.

PUBG: New State Duyuruldu

Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen PUBG, oyuncularla ilk kez 2017 yılında buluşmuştu. Büyük devrim yaratan oyun oldukça sağlam bir kitle toplamış, bunun üzerine 19 Mart 2018’de oyunun mobil versiyonu tamamen ücretsiz bir şekilde tüm dünyada piyasaya sürülmüştü.

Aradan geçen üç yılın ardından efsane battle royale oyunu çağ atlamaya hazırlanıyor. PUBG Mobile’dan ayrı olarak yepyeni bir PUBG bizleri bekliyor: PUBG NEW STATE.

PUBG: New State Duyuruldu

PUBG: NEW STATE, Çinli teknoloji devi Tencent tarafından geliştirilen PUBG Mobile’ın aksine, PUBG‘nin PC ve konsol sürümlerinin orijinal geliştiricisi olan PUBG Studio tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilecek.

Post-Modern Bir PUBG: 2051’e Hoşgeldiniz

Benzersiz grafikleri ve Global Illumination teknolojisi ile mobil oyunların standartlarını aşan PUBG: NEW STATE, oyunculara mobil oyunlara gelmiş en gerçekçi grafikler eşliğinde devasa açık dünyaya atlama şansı vererek doğrudan eksiksiz battle royale deneyimi sunuyor.

Savaş yuvarlanması, dronlar ve daha fazlası dahil olmak üzere PUBG: NEW STATE’te yepyeni silahlar, birbirinden farklı araçlar sizleri bekliyor olacak. Anarşinin hüküm sürdüğü 2051 yılında geçen PUBG: NEW STATE; Call of Duty, Apex Legends ve Cyberpunk 2077 karışımı post-modern bir oynayış sunuyor.

PUBG: New State Duyuruldu

PUBG: NEW STATE’e Ön Kayıt Yaptıranlara Özel Hediyeler

100 kişilik lobiyi desteklemeye devam edecek olan PUBG: NEW STATE’e ön kayıt olanlara özel hediyeler de sunulacak.

PUBG: New State Duyuruldu
Ön kayıt yaptıranlara özel araç.

Yeni mobil PUBG oyununun ön kayıt fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

PUBG: NEW STATE için ön kayıtlar Android platformu için çoktan açıldı bile. iOS platformu için ise ön kayıtların yakında açılması bekleniyor.

Android için Google Play üzerinden ön kayıt olmak için buraya tıklayın.

Oyunun çıkış tarihi olarak ise 25 Şubat 2021 belirtiliyor.