Maceracılar, sınıflarını Black Desert evrenine yeni dahil olan içerikler sayesinde geliştirmeye devam ediyor. Bu hafta Guardian ve Shai sınıfları için gelen güncelleme ile sınıflar arasındaki rekabet daha da artacak ve özel etkinlikler sayesinde Maceracılar değerli ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da Guardian ve Shai sınıflarının artık Rabam Becerilerine sahip olabileceğini açıkladı. Bu yeni becerilerle Maceracılar, güçlü düşmanlarını alt etmeye yardımcı olacak ve güçlerini arttırmalarını sağlayacak benzersiz bir yönteme sahip olacaklar.

Rabam Aydınlanması, Maceracıların daha güçlü bir beceri oluşturmak için iki ana silah becerisini birleştirmelerini sağlayan bir sistem olarak oyunculara sunuluyor. Bu yeni beceri, Maceracıların zaten sahip olduğu eski becerilere ek olarak kullanılabilecek. Hem Guardian hem de Shai için birinci ve ikinci Rabam becerileri sırasıyla Lv. 56 ve Lv. 57. seviyelerinde edinilebilecek.

Buna ek olarak, bu hafta gerçekleşecek oyun içi etkinlikler Maceracılarla buluşmaya hazırlanıyor. 3 Haziran tarihine kadar “Yaşam Mevsimi” etkinliğine katılan Maceracılar, toplayıcılık, balıkçılık ve aşçılık yaparak çeşitli ödüller elde edebilecekler. Bu etkinlik döneminde diğer birçok etkinlikle birlikte %50 Yaşam EXP güçlendirmesi sunulacak.

Bugünden itibaren “Bir Dilek Tut” etkinliği de Black Desert evrenine dahil oluyor. Maceracılar, 20 Mayıs tarihine kadar her gün Velia’daki bir nesnenin yanında dilek tutabilecekler. Dilek tutanlar, Büyük Şanslı Çantalar ve Dilek Nişanları toplayarak Cron Taşı ve Valks’ın Tavsiyesi gibi özel eşyalar kazanma şansına sahip olacaklar. Maceracılar tarafından dilenen dilek sayısına bağlı olarak özel ödüller sahiplerini bulacak.

Black Desert Türkiye&MENA’ya Ek Etkinlik Sunucuları

Yanı sıra, Maceracıların son zamanlarda gösterdiği yoğun ilgi ve desteklere teşekkür amaçlı Black Desert Türkiye&MENA’ya iki ek etkinlik sunucusu eklendi. Yeni Rulupee 1 ve Rulupee 2 sunucuları oyun deneyimini daha da geliştirecek.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.