At Yarışları Artık Black Desert Türkiye & MENA’da!

Pearl Abyss, bugün Eski Ay Grand Prix’in artık Black Desert Türkiye & MENA evreninde yerini aldığını açıkladı. Maceracılar bugünden itibaren heyecanla dolup taşan at yarışları etkinliklerine katılabilecek. Ayrıca daha iyi bir oyun ortamı sağlamak için artık açık olan ek bir sunucu da Maceracıları bekliyor.

Taşkuyruk At Çiftliği tarafından düzenlenen Eski Ay Grand Prix, bir yarış pistinde birbirleriyle yarışmak için 5 ila 10 arasında Maceracıyı ağırlayan bir at yarışı içeriğidir. Yeni yarış atlarıyla birlikte herkes at yarışlarına katılabilecek ve yarışı kazanan Maceracılar özel ödüller kazanabilecek.

Grand Prix güncellemesini kutlamak için 27 Ocak tarihine kadar özel bir etkinlik düzenlenecek. Özel Kara Ruh görevlerini tamamlayan Maceracılar, yarışı kazanmalarına yardımcı olacak değerli ödüller kazanabilecek. Özel ödüller arasında Lüks Yarış Atı Eğitim Kutusu, çeşitli Yarış Atları ve Katkı Puanı EXP bulunmaktadır.

at-yarislari-black-desert-turkiye-mena

Velia’nın Gizemini Çöz, Ödülleri Topla

Dahası, Velia’da gizemli bir gezgin hakkında söylentiler yayılmaktadır. Maceracılar artık bu gizemi ortaya çıkarmak için Sezon Sunucusunda özel bir görev serisi alabilecek. Tüm görevler tamamlandığında, Paralı Asker Deneyimi gibi ödüller ile özel bir unvan verilecek.
Son olarak, bu bölgedeki Maceracılara şükranlarını sunmak amacıyla Black Desert Türkiye & MENA’ya ek bir sunucu olan Mediah-2 eklendi. Bu yeni sunucu, Maceracıların daha keyifli bir oyun ortamında oynamasını sağlayacak.

At yarışları etkinliği ile birlikte Black Desert Türkiye & MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.