Pearl Abyss, Shadow Arena oyun sistemlerini yeniliyor.

Pearl Abyss bugün, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena’nın oyun sistemlerinin oyunculardan gelen geri bildirimler ardından yenilendiğini açıkladı. Shadow Arena artık takım tabanlı oyunun ön plana çıktığı daha kolay ve daha stratejik bir oyun sunacak.

Shadow Arena, tüm oyun modlarını Trio Modu’nda birleştirdi. Oyuncuların hızlı bir şekilde uyum sağlamasını ve oyunu daha keyifle oynamalarını sağlayacak değişiklikler yapılarak mevcut Trio Modu’na farklı içerikler getirildi. Yanı sıra oyuncular, Solo gibi diğer oyun modlarını da Özel Oyun seçeneğiyle oynamaya devam edebilecek.

pearl-abyss-shadow-arena-oyun-sistemleri-yenileniyor

Yenilenen oyun sistemi aynı zamanda oyuncuların işbirliği içinde oyun ve takım yönetimi stratejilerine üç türle odaklanmalarını sağlayacak: Dövüşçü, Saldırıcı ve Destekçi. Dövüşçüler yüksek HP ve savunma becerilerine sahiptir. Saldırıcılar hızlı ataklarla rakiplerini öldürme yeteneğine sahipken, Destekçiler takım üyelerini koruyabilir ve iyileştirebilirler.

Kara Ruh ile Yeni Becerileri Keşfet

Tüm oyuncular artık Kara Ruh becerilerine eklenen yeni becerilerle kahramanlarını daha stratejik oyunlar sergilemeleri için geliştirebilirler. Kara Ruh Olma ve Işınlanma becerilerine ek olarak, oyuncular takım üyelerini anında iyileştirmek için Şifalı El ve güçlü hasar vermek için Av Tüfeği gibi yeni becerileri kullanabilecekler.

pearl-abyss-shadow-arena-oyun-sistemleri-yenileniyor

Oyuncuların Kahraman yeteneklerini uzmanlaştırabilecekleri bir Mağaza Sistemi de Shadow Arena evreninde yer alıyor. Eşyalar, canavarları ve rakip kahramanları alt ederek elde edilen Simgelerle  satın alınabilecek. Ayrıca, oyun sonu ekranı artık AP, DP, Ölme ve Öldürme sayıları dahil olmak üzere rakip takımın bilgilerini de gösterecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.