Gelişmiş yetenek ve becerilerle 5 kahraman Shadow Arena’ya dönüyor.

Pearl Abyss bugün 5 kahramanın Shadow Arena‘ya geri döndüğünü duyurdu. Bu kahramanlar artık oyuncuların rakiplere karşı daha verimli bir şekilde savaşmasını sağlayacak gelişmiş yetenekler ve beceriler sunuyor.

Shadow Arena bu hafta iki kahramanı yeniden oyuncularla buluşturdu; Sura ve Ba-Ri ve Karakurt. Sura, savaşlarda farklı biçimler arasında geçiş yapabilen agresif bir Atakçı’dır. Sura, 4 farklı becerisini kullanarak düşmanlarına yıldırım hızıyla yaklaşabilir ve yana doğru kaçarken arkadan saldırabilir.

5-kahraman-gelismis-yetenek-ve-becerileriyle-shadow-arenaya-donuyor

Ba-Ri ve Karakurt, çeşitli kombo saldırıları gerçekleştirme yeteneğine sahip bir karakter ikilisidir. Karakurt, savaşlarda Ba-Ri’yi takip eder ve Ba-Ri’nin hedeflediği herkese saldırır. Ayrıca gizli modda düşmanları algılayabilir ve onlara saldırabilir. Ba-Ri becerilerini kullandığında, Karakurt onunla savaşmak veya iyileştirmek için ona katılır ve yakındaki takım arkadaşlarına güçlendirmeler sunar.

Tüm Kahramanların Yeni Özelliklerini Keşfet

Gelişmiş yetenek ve becerilerle 5 kahraman Shadow Arena’ya dönüyor.

Şubat ayı boyunca Shadow Arena’da yenilenen üç kahraman daha oldu; Badal the Golden, Igrid ve Lahn. Badal the Golden, kombo saldırılar konusunda da uzmanlaşmış bir Atakçı’dır. Kendisini saldıran rakiplere karşı güçlendirmek için özel beceriler kullanılır ve bu tarz kombinasyonları düşmanlara tehdit haline getirir. Sınırlı saldırı menzili nedeniyle Badal’ın düşmanlara olabildiğince çabuk yaklaşması çok önemlidir.

5-kahraman-gelismis-yetenek-ve-becerileriyle-shadow-arenaya-donuyor

Igrid, Savaş Baltası ve Kalkanını kullanan güçlü savaş becerileri ve savunma teknikleri olan bir Dövüşçü’dür. Igrid’in saldırı hızı oldukça yavaş olduğundan, rakibin saldırılarını savurmak ve becerilerini doğru zamanda kullanmak önemlidir. Lahn, Hilal Pendulumunu önemli bir hasar vermek için kullanan bir Atakçı’dır. Lahn, becerilerini kullanarak düşmanlarını anında uzaktan kendisine yaklaştırabilir ve belli bir süre havada koşabilir.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.