Ünlü geliştirici Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’ya Elvia Diyarı adlı yeni içeriğin geldiğini duyurdu. İşte detaylar.

Pearl Abyss bugün, Elvia Diyarı’nın Black Desert Türkiye&MENA‘ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu yeni içerikte daha da güçlü canavarlara karşı savaşabilecek ve özel etkinliklerle çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Elvia Diyarı, Umutsuzluk Tanrıçası Hadum’un etkisi altındaki acımasız bir bölgedir. Bu alemdeki canavarlar, Hadum’un gücünü emerek daha da güçlü hale geliyor. Bu canavarları alt eden Maceracılar yeni silahlar olan Kadim Ruh’un Silahlarını elde edebilecek.

yeni-icerik-elvia-diyari-black-desert-turkiyemenaya-geliyor

Maceracılar, Kadim Ruh’un Silahlarını aldıktan sonra, silahları kullanmaları için sınırlı bir süre verileceğinden, bunları hemen kullanmaları gerekecek. Bu silahlar, Elvia Diyarı’ndaki canavarlara karşı son derece etkili olacak ve Maceracıların savaş alanında kadim bir kahraman haline geldiklerini hissetmelerini sağlayacak.

Daha Fazla Özel Etkinlik, Daha Fazla Ödül

Bu yeni içeriğin gelişini kutlamak için 17 Mart tarihine kadar sürecek özel bir etkinlik düzenlenecek. Bir Elvia sunucusuna girerek Kara Ruh’tan etkinlik görevini kabul eden Maceracılar, Katkı Puanı EXP ve Kıyamet Tohumu gibi çeşitli özel ödüller kazanabilecek.

yeni-icerik-elvia-diyari-black-desert-turkiyemenaya-geliyor

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracıları daha fazla özel etkinlikler de bekliyor olacak. Kuzey Amerika ve Avrupa sunucuları için doğrudan hizmet anısına, oyuna giriş yapanlar, Kara Ruh’un Macerası oyununun bir turunu tamamladığında veya Kara Ruh’un Macerası Nişanlarını Morco’ya teslim ettiğinde büyük miktarda Vefa puanları ile ödüllendirilecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi almak için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.