World of Warcraft Oyununun Yeni Güncellemesi Vision of N’Zoth! Dünyaca ünlü MMORPG oyunu World of Warcraft’ın yeni güncellemesi Vision of N’Zoth oyuncularla buluştu! Yaptığı güncellemelerle her zaman oyun dünyasına renk katan oyunun son güncellemesinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Çevrimiçi rol yapma oyunu World of Warcraft popülerliğini korumaya devam ediyor. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen oyunun yeni güncellemesi Visions of N’Zoth oyuna yeni özelikler getiriyor.

Battle of Azeroth hikayesi WoW oyuncuları tarafından çok sevilmişti. Bu güncellemeyle birlikte oyuncular bu hikayenin sonuna yaklaşmış olacak. Alliance ve Horde’ün kahramanları N’Zoth’la yüzleşmeye başlayacak. Oyunun hikayesinin heyecanı ve gerilimi bu sayede daha çok artacak. Oyuncuların bu hikayede açılan iki yeni hikayede yer almaları için 120. seviyeye ulaşmış olmaları gerekiyor.

Oyuncular her iki hikayeye de erişim sağladıktan sonra, yalnız ya da beş oyuncuya kadar oynanabilecek hikayelerin keyfini çıkartabilecek. Zor bir maceraya hazırlanan oyuncuların bu hikayeyi keyifli yaşamaları için birçok ince detaya dikkat etmeleri gerekecek.

N’Zoth kötülüklerini yaymaya devam edecek

World of Warcraft hikayesinin kötü kahramanlarından biri olan N’Zoth kötülüklerini yaymaya devam edecek. Ny’alotha diyarında geçen oyunda Uldum ve Vale of Eternal Blossoms’a yönelik saldırıların gerçekleşmesi bekleniyor. Oyundaki ırkların yaşam kalitesi fark yaratacak ve yeni ırklar görülecek. Vision of N’Zoth güncellemesiyle birlikte oyuncuların daha konsantre bir şekilde savaşması gerekecek.

Alliance ve Horde’un kahramanları bir süredir oyun hikayesinde olan savaştan yorgun düşmüşlerdi. Yorgun düşen kahramanlar N’Zhort’la yüzleşecekleri günü bekliyorlardı. Oyuna gelen son güncellemeyle sonunda o gün geldi çattı. Kraliçe Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı’na düzenlenen seferin sonunda Azeroth’un bilinen son Kadim İlahı N’Zoth hapsedildiği yerden kaçmayı başardı.  Bu kötü karakter sonsuz kötülüğünü tüm World of Warcraft evrenine yaymaya hazır!

Battle of Azeroth’un son perdesinde bu yeni içerik güncelleme N’Zoth’un Ny’alotha diyarında geçen yeni bir baskını konu alıyor. Uldum’a ve Vale of Eternal Blossoms’a yönelik saldırılar Azeroth’un geleceğindeki kaygıları ön plana sürüyor.

N’Zoth bu güncellemede artık karakterlerin içine girerek değil direkt zihinlerine girerek kontrol etmeyi planlıyor.