Pearl Abyss bugün, yeni sınıf Nova’nın PC, mobil ve konsol dahil tüm platformlarda Black Desert dünyasına geldiğini duyurdu.

yeni-sinif-nova-tum-platformlarda-black-desert-evrenine-geliyor

Dünyanın dört bir yanından Maceracılar artık buz gibi soğuk Sabah Yıldızı’nı ve Quoratum kalkanını kullanan Calpheon Krallığı’nın son yıldızı Nova’yı oynayabilecekler. Nova, yıkıcı saldırılar ortaya koyabilir ve düşmanlarına diz çöktürmek için benzersiz beceriler kullanabilir.

Bununla birlikte Nova hem saldırı hem de savunma becerileriyle donatılmış stratejik bir cephe savaşçısıdır. Kalkanının arkasında savunma pozisyonunda kalırken, Kraliyet Muhafızlarını çağırabilir ve onlara düşmanlarını yerle bir etmesini emredebilir.

Nova, Tüm Black Desert Evrenine Kutlama Etkinlikleri Getiriyor

Nova’nın Black Desert dünyasında yer almasını kutlamak için tüm platformlarda oyun içi etkinlikler düzenlenecek. Maceracılar, Nova karakterlerini daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde geliştirmek için bu etkinliklere katılmaya davet ediliyor.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA, Black Desert Mobile ve Black Desert Console sitelerini ziyaret edebilirsiniz.