Black Desert Mobile’da yer alan tüm sınıfların kendilerini geliştirmeleri için Ascension Güncellemesi oyunda yerini aldı. Bu özellik sayesinde oyuncular hem sınıflarını geliştirebilecek hem de yeni beceri kilitlerini açabilecekler. Aynı zamanda Maceracıların kendi becerilerini geliştirebilmeleri için oyuna Alchemy Taşları da eklendi.

 Pearl Abyss, bugün Ascension’ın tüm sınıflar için Black Desert Mobile’a dahil olduğunu duyurdu. Bugünden itibaren, Maceracılar güçlü yeni becerilerin kilitlerini açabilecek ve sınıflarını daha da geliştirebilecekler.

Ascension, Maceracıların Ana ve Alt Silahları kullanarak sınıflarını geliştirmelerinin yeni bir yolu olarak oyuna eklendi. Lv. 60 seviye ve üstü olan Maceracılar, zincirli hikaye görevlerini yaparak sınıflarını yükseltebilecekler. Bununla birlikte yükselen sınıflar daha fazla görev tamamlayarak 5 becerinin kilidini açabilecekler. Ek beceriler Lv. 70’e ulaştıktan sonra da açılabilecek.

The Ascension Skillbooks, belirli bölgelerde düşük bir ihtimalle elde edilebilecek.“ Ascension beceri ağacı, temel sınıftan farklı olarak gelişmiş becerilerin etkisini ve performansını etkileyecek. Bununla birlikte becerilerin etkisi oyuna daha fazla dahil olmaya başlayacak.

Ascension Güncellemesi ile birlikte Black Desert Mobile’a Yeni Eşyalar Eklenecek

Maceracılara büyük avantaj sağlayacak olan Ascension güncellemesinin ardından Black Desert Mobile’a Alchemy Stones da eklendi. Takılabilen bu eşyalar, buff sağlamasının yanında savunma noktaları ile savaş alanında daha yüksek Gümüş ve Kara Taş düşürme oranlarıyla silah ve teçhizat levellerini artırma gibi özellikler sunacak. Bu özellikler sayesinde Maceracıların eşya düşürme şansları artacak. Alchemy Stones, 9th Chambre’da düşük bir ihtimalle elde edilebilir veya Ancient Ruins ile elde edilebilen Alchemy Stone Fragments ile Alchemy in the Camp aracılığıyla oluşturulabilir.

Black Desert Mobile ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.