Maceracıların kendi sınıflarını geliştirebilmeleri için her hafta oyuna eklenen Aktarım Güncellemeleri’nin devamı bu hafta da Black Desert Türkiye&MENA’da yerini aldı. Bu güncellemeler sayesinde Maceracılar kendi sınıflarını daha üst seviyeye çıkararak çeşitli özel eşyalar kazanabiliyorlar. Aynı zamanda bu hafta oyuna Zalim Boss Ekipmanları etkinliği de eklendi. Bu etkinlik sayesinde Maceracılar üst derece eşyalar kazanarak rakipleriyle mücadele edebilecek. Geçen hafta oyuna dahil olan At Geliştirme etkinlikleri ise devam ediyor!

Maceracılar için yüksek dereceli ekipmanlarla karakterlerini donatarak güçlü canavarlara karşı savaşma zamanı! Bunun yanında Maceracılar, yeni Aktarım Güncellemesi ile Striker ve Mistik sınıflarını daha da güçlendirebilirler.

Bugünden itibaren, Maceracılar 3 Haziran tarihine kadar Meydan Okumalar ile Kara Ruh’un gizli görevlerini tamamlayarak Zalim Boss Ekipmanlarına sahip olabilecekler. TRI Boss Ekipmanları ile aynı seviyeye sahip güçlü bir eşya olan Zalim Boss Ekipmanı, yüksek derece eşyası olmayan Maceracıların güçlü düşmanları yenmesine yardımcı olacak. Maceracıların büyük uğraşlar sayesinde elde ettiği TRI (III) derecesindeki Boss Ekipmanları tamamen bu görevler sayesinde elde edilebilecek. Elde edilen TRI (III) Boss Ekipmanları sayesinde diğer sınıfları alt etmek daha kolay olacak. Mücadeleleri tamamlayan Maceracılar, 56 ile 60 arasında ulaşılan levele bağlı olarak Zalim Dandelion Silah Kutusu, Zalim Kzarka Silah Kutusu gibi özel eşyalar kazanabilecekler. Halihazırda üst düzey donanımı olan Maceracılar ise bu eşyaları NPC’lere büyük miktarda gümüş para karşılığında satabilecekler.

Striker ve Mistik Sınıfları ile Maceracılar Artık Daha Güçlü

Her hafta oyuna dahil olan Aktarım Güncellemelerinde bu hafta sıra Striker ve Mistik sınıflarına geldi. Striker ve Mistik için yeni Aktarım Güncellemesi ile Maceracılar artık ek beceriler edinerek bu sınıfları geliştirmenin yeni bir yolunu deneyimleyebilecekler. Bu beceriler, Kara Ruh’un bir dizi görevini tamamlayan 56. Level Maceracılar için açılacak. Striker ve Mistik sınıfının Aktarım Güncellemesinin oyuna gelişini kutlamak için ise 18 Mart tarihine kadar oyun içi bir etkinlik düzenlenecek.

Bununla birlikte, Maceracılar 27 Şubat Perşembe 18:00 ve 2 Mart Pazartesi 18:00 tarihleri arasında Black Desert Türkiye&MENA’yı Steam’de ücretsiz olarak oynayabilecekler. Ayrıca at severlerin daha yüksek seviyeli atlara sahip olmalarına yardımcı olmak için çeşitli at etkinlikleri bu hafta da devam edecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.