SteelSeries’in 2020 yılının başında çıkarttığı yeni oyuncu ekipmanları tüm oyun dünyasında büyük bir yankı uyandırdı. Uzun zamandır tanıtımı yapılan ekipmanların birçok iddia ile oyuncularla buluştu. SteelSeries bu yeni ürünleri aynı zamanda oyuncuların oyun dünyasını renklendirmek için geliştirdiğini de belirtmişti. Oyuncuların renkli bir oyun dünyasına davet eden Glow Up tanıtım videosu ise SteelSeries’in resmi internet sitesinde oyuncularla buluştu. 

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries’in yeni oyuncu ekipmanlarının tanıtımını yapmaya devam ediyor. Oyuncular tarafından birçok olumlu dönüşler alan ürünler birçok ürünü geride bırakarak oyun dünyasında kendine güzel bir yer edindi. Şimdiden oyuncuların gözdesi olmayı başaran oyuncu ekipmanlarının mottolarından biri ise oyuncuların, oyun dünyasını renklendirmekti.  

Bu ekipmanlar arasında yer alan Rival 3, Apex 3, Apex 5 ürünleri tasarımlarıyla birlikte oyuncuları etkilemeyi başardı. Her birinin ayrı detayı olan ekipmanlara tanıtım videosunda SteelSeries’in yine çok beğeni toplayan Artics 1 Wireless ve Artics 1 oyuncu ekipmanları eşlik ediyor. Birbirinden farklı ürünlerin ön plana çıkan özellikleri tanıtım videosunda tek tek gösteriliyor.  

2020 SteelSeries RGB aydınlatma farkı ile oyun dünyası renkleniyor 

SteelSeries tarafından ürünler oyun dünyasına sunulduğu zaman oyuncularla paylaşılan tanıtım videosundaki tasarım oda, 2020 oyuncu ekipmanları ile donatılmış bir şekilde izleyicilerle buluştu. Glow Up tanıtım videosunda tüm oyuncu ekipmanları yakından incelendi. 

Oyuncuların, odalarını reklendirerek oyun dünyalarına hareket katmalarına dikkat çeken videoda yine Rival 3, Apex 3, Apex 5 ön plana çıkıyor. Oyun dünyasını renklendirme konusunda ise bu oyuncu ekipmanlarında bulunan son teknoloji SteelSeries RGB aydınlatma sistemi etkili oluyor. 

Rival 3’de bulunan yeniden tasarlanan aydınlatma sistemi, diğer ürünlerle senkronize olabilme özelliği ve 16.8 milyon renk yansıtan 3 bölgeli RGB aydınlatma sunuyor. Apex 3’de ise parlak gökkuşağı RGB aydınlatma efektleri ve birçok renk bulundurma şeması ise oyuncu klavyesinin özelleştirilmesini sağlıyor. Apex 5 ise milyonlarca renk seçeneği ile muazzam oyuncu odanızı renklendiren ürünlerden biri olmak için oyun dünyasına sunuldu. 

Tanıtım videosunda ise tüm bu ekipmanların daha ayrı özellikleri de ön plana çıkıyor. Rival 3’ün uzun ömürlü tıklama özelliği, Apex 3’ün suya dayanıklılık özelliği ve Apex 5’in ise OLED akıllı ekran özelliği ön plana çıktı. Glow Up tanıtım videosu ile birlikte SteelSeries tüm oyuncuları, oyun dünyalarını renklendirmeye davet ediyor!