• Oyun dünyasının “Oscarları” olarak anılan TGA etkinliğiyle 11 Aralık’ta tüm dünyaya tanıtılıyor
  • Crimson Desert’ın gerçek oynanış görüntüleriyle oluşturulmuş yüksek kaliteli fragman
  • Güçlü hikaye anlatımını temel alan “Açık Dünya Aksiyon Macera oyunu” olarak geliştiriliyor
  • Konsol ve PC platformarında Global Lansman amaçlıyor

Pearl Abyss (CEO Kyung In Jung) yeni oyunu “Crimson Desert”ın yeni oynanış fragmanını, (Crimson Desert – Dünya Prömiyeri Oynanış Fragmanı) “The Game Awards” (kısaca TGA) etkinliğinde yayınlayacak.

pearl-abyss-yeni-oyunu-crimson-desertin-yeni-fragmanini-the-game-awards-etkinliginde-yayinliyor-2Oyun dünyasının Oscarları olarak anılan TGA etkinliği, GOTY (Game of the Year) yani yılın oyunlarını açıklamasının yanında, henüz çıkış yapmamış yeni oyunlar gibi oyun dünyasındaki önemli gelişmelerin tanıtıldığı Kuzey Amerika’nın en büyük oyun ödülleri törenidir. Bu yıl, Amerika’nın Los Angeles, İngiltere’nin Londra ve Japonya’nın Tokyo şehirleri olmak üzere üç noktadan online yayın yapılarak düzenlenecek olan bu etkinlik, 10 Aralık’ta (Türkiye saati ile 11 Aralık, 09:00) açılıyor.

Crimson Desert, uçsuz bucaksız Pywel kıtasında hayatta kalmak için savaşan paralı askerlerin hikayesini işleyen Açık Dünya Aksiyon Macera (Open World Action-Adventure) oyunudur.

Güçlü hikaye anlatımı çerçevesinde aksiyon ve macera zevkini bir araya getiren bu oyun, tasarım aşamasından itibaren global çapta bir proje olarak geliştiriliyor. TGA etkinliğinde yayınlanacak olan yeni fragman, gerçek oynanış görüntüleriyle oluşturuldu.

Crimson Desert, Konsol ve PC platformlarında global lansman gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

pearl-abyss-yeni-oyunu-crimson-desertin-yeni-fragmanini-the-game-awards-etkinliginde-yayinliyor-1Öte yandan Pearl Abyss, bugün (3 Aralık) Crimson Desert ana sayfasını yenileyerek oyunun görkemli dünya görüşünün yanında oyun içi atmosferini yansıtan yeni sembol teaser videosunu tanıttı. Kurt, baykuş ve geyikten betimlenmiş olan bu yeni sembolde, yeni bir tarih yazan bölgeler arasındaki ilişki simgesel olarak ifade edildi.

TGA etkinliği, TGA ana sayfası, Naver TV ve Kakao TV üzerinden canlı olarak izlenebilir.

[Referans]