Pearl Abyss bugün yeni kahraman Cadı Marie’nin Shadow Arena’ya geldiğini duyurdu. 2020 yılında oyun dünyasına hızlı bir giriş yapan aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena, yıl boyunca geliştirilen birçok yeni kahramanı ile oyuncularla buluşmaya devam ediyor.

Shadow Arena’nın 19. kahramanı Cadı Marie, Cdı Krallığı’nın son kralı olan Belmorn’un her zaman yanında olmuş “Marie” adlı ölümsüz bir cadı olarak biliniyor. Bu yeni kahraman, Uğursuz Sihir becerisini kullanarak çeşitli düşmanları toplar ve kendi İskelet Askerleri ordusunu oluşturabilir. Oyuncuların, güçlü bir ordu oluşturmak için yeterli askere sahip olana kadar bire bir çatışmalardan kaçınmaları tavsiye edilir.

olumsuz-cadi-cadi-marie-shadow-arena-evrenine-geliyor-1

Cadı Marie, oyuncuların yüksek bir yerden düşerken veya uzak menzilli savaşlar sırasında havada hareket etmelerini sağlayan özel bir hareket becerisine sahiptir. Hareket becerisinin yanı sıra uzun menzilli becerileri de kullanıldığında stratejik bir dövüşçü olabilecek.

Shadow Arena’nın Yeni Efsanesi Cadı Marie

olumsuz-cadi-cadi-marie-shadow-arena-evrenine-geliyor-2

Güçlü bir hikaye ile Shadow Arena’ya dahil olan Cadı Marie’nin oyuna gelişini kutlamak için 13 Aralık tarihinde oyun içi bir etkinlik düzenlenecek. Bu özel etkinliğe, etkinlik etiketleriyle YouTube’da Cadı Marie’nin oynanışıyla ilgili komboları, mekanizmaları, dövüş stilleri gibi ipuçları ve püf noktalarının videolarını yükleyen oyuncular katılabilecek. Kazanan kişiye özel bir [Goyen] Gavi Regan Dış Görünümü verilecek.

Shadow Arena ile ilgili detaylı bilgi için resmi internet sitesi ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter  hesaplarını takip edebilirsiniz.