Pearl Abyss, Black Desert Mobile’ın Yeni Co-op Rush İçeriğini ve Black Desert OST X Caz Projesini Açıkladı! Pearl Abyss, yeni “Co-op Rush” içeriğinin ve “Path of Glory”nin yeni sezonunun Black Desert Mobile’a eklendiğini duyurdu. Maceracılar ayrıca Black Desert’ın resmi müziklerinin Uluslararası Caz Günü’nü kutlamak için caz düzenlemelerini yayınlama planını dört gözle bekleyebilirler.

Yeni Boss “Offin” ile Yüzleşme Zamanı 

Co-op Rush, Black Desert Mobile’da 10’a kadar Maceracının bir parti oluşturduğu ve Dünya Boss’ı “Offin” ile yüzleşmek için Temple of Greed’e (Açgözlülük Tapınağı) girdiği ilk boss baskını içeriğidir. Bu yıkıcı bossun dört bacağının her biri benzersiz bir beceri kullanma yeteneğine sahiptir.

Pearl Abyss, Black Desert Mobile'ın Yeni Co-op Rush İçeriğini ve Black Desert OST X Caz Projesini Açıkladı

Ekip lideri, grup üyelerine belirli bir bacağa öncelik vermelerini istemek için oyun içi bir widget kullanarak bir hedef kilidi ayarlayabilir. Offin’in her bacağı yok edilene kadar saldırmaya devam edilir. Maceracılar, leveli olabildiğince çabuk atlamaya çalışırken, saldırı modellerine göre Offin’i stratejik olarak yenmeye teşvik edilmiş olacaklar.

Popüler PvE içeriği Path of Glory’nin sekizinci sezonu da Black Desert Mobile’da başladı. Farklı potansiyel parti oluşumları sunan yepyeni bir araziye sahip olan Rift 17, yeni sezonda artık erişilebilir.

Yeni sezonla birlikte Path of Glory’den toplanan “Tus’un Yuvası Harita Parçaları” kullanılarak erişilebilen Tus’un Yuvası da geldi. Maceracılar, Path of Glory’den daha yüksek bir ihtimalle Primal Amblem elde etme şansı ile birlikte en az bir Abisal Amblem elde etme şansına sahiptir.

Black Desert’ta Caz Rüzgarı 

Pearl Abyss, Black Desert Mobile'ın Yeni Co-op Rush İçeriğini ve Black Desert OST X Caz Projesini Açıkladı

Bu gelişmelerin yanı sıra, Pearl Abyss Ses Departmanı, Uluslararası Caz Günü kutlamaları için dört Black Desert şarkısının caz versiyonunu yayınlayacak. Bu özel proje, dünyanın dört bir yanındaki Maceracıların caz yoluyla yeniden doğan bu şarkıları dinlerken Black Desert’ın tadını çıkarabilecekleri bir oyun ortamı oluşturmak için tasarlandı.

Pearl Abyss, Black Desert Mobile'ın Yeni Co-op Rush İçeriğini ve Black Desert OST X Caz Projesini Açıkladı

Piyanist Mi Jung Lim de dahil olmak üzere Kore’yi temsil eden yetenekli caz müzisyenleri, bu parçaların kalitesini daha da artırmak için projeye uzmanlıklarını sundular. Projenin kamera arkası videosu da Pearl Abyss Music YouTube kanalına yüklendi.

Pearl Abyss, Black Desert Mobile'ın Yeni Co-op Rush İçeriğini ve Black Desert OST X Caz Projesini Açıkladı

 

Black Desert IP Hakkında

Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPG’lerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Pearl Abyss şu anda PC, mobil ve konsolda dünya çapında 40 milyon oyuncuya Black Desert IP hizmeti veriyor.