Own3d.tv, Lira ile 5 kat Daha Ucuz! Kullanıcılarına hazır efektler ve kanal tasarımları sunan own3d.tv, Türk Lirası üzerinden satış yapmaya başladı. Bünyesinde barındırdığı sayısız tasarımlarını yayıncı veya yayıncı adaylarına sunan own3d.tv, özellikle hızlı ve basit kullanımı sayesinde birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Own3d.tv’de neler var?

Site üzerinden tamamen hazır olarak emoji tasarımlarına, geçiş efektlerine, abone rozetlerine ve daha fazlasına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca tasarımların tamamı YouTube, Twitch gibi platformlarda kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken satın aldığınız ürünü OBS veya alternatif bir yayın programına entegre etmek.

Own3d.tv’de Türk Lirası ile alışveriş yapabileceksiniz

Uzun süredir Dolar, Euro gibi ödeme yöntemlerine sahip olan own3d, özellikle Türkiye piyasasında iyi bir yer edinmek için Lira ile alışverişi devreye soktu. Artık own3d.tv üzerinden alacağınız satın alımlarda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Üstelik Türk Lirası sabit bir kur üzerinden hesaplandı. Bu da ürünleri diğer para birimlerine nazaran neredeyse 5 kat daha ucuza almanıza neden olacak. Eğer yayıncıysanız veya yayıncı adayıysanız tasarımlarınızı own3d.tv ile dakikalar içinde halledebilirsiniz.