Shadow Arena Final Betası Oyuncularla Buluşuyor ! 2020 yılının başında oyun dünyasına beta sürümü ile dahil olan Shadow Arena, gelişerek oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Erken erişime sunulmadan önce son final betası ise 17 – 20 Nisan tarihleri arasında oyun dünyasına sunuluyor.  

Pearl Abyss, aksiyon Battle Royale oyunu olan Shadow Arena beta sürümünün son aşamasının bugün Kore saati ile 16.00’da oyuncularla buluşacağını açıkladı. Dünyanın dört bir yanından katılan oyuncular, 20 Nisan tarihine kadar Steam platformu üzerinden Shadow Arena oyunu ile gelişmiş bir oyun deneyimini yaşayabilecekler.   

Shadow Arena evreninde oyuncular, 40 Kahraman ile karşı karşıya gelerek son kurtulan olmak için şiddetli, aksiyon dolu savaşlarda birbirlerine karşı mücadele veriyor. Yeni içerik ve daha gelişmiş bir eşleştirme sistemi, son beta sürümde oyuna dahil oluyor. Bu yeni içerikler arasında global oyuncular için daha yüksek bir oyun seviyesi eklentisi de yer alıyor.  

Shadow Arena Final Betası Yapay Zeka Modu Değişiyor  

Yeni eklenen Yapay Zeka Modu, maksimum 5 oyuncunun müttefik olarak katılmasını ve 40 “Yapay Zeka” Kahramanına karşı oynamasını sağlıyor. Oyunun sonuçlarının kaydedilmeyeceği Normal Karşılaşma Modu, yeni dev canavarlar olan Yengeçler ve kutsanmış bölgeler de dahil olmak üzere bir Kahramanın HP yenilenmesini büyük ölçüde artıracak yeni eklemelerle birlikte Shadow Arena evreni oyuncularla buluşacak. 

Beta anahtarı ile kayıt olan kahramanlar, özel oyun içi ödüller verecek olan Premium Beta Anahtarı da alabilecekler. Bu ödüller, Av Tüfeği ve Kızıl Ejderhanın Kurbanı gibi en yüksek kalitede mühürlü eşyalardan oluşacak. Kahramanlar, bu özel mühürlü eşyaları kullanarak Shadow Arena’yı daha stratejik bir şekilde oynayabilecekler.  

Mevcut test “Final Beta” olarak oyuncularla buluşmaya hazırlandığından, Pearl Abyss Shadow Arena’nın erken erişimini de çok yakında oyun dünyasına sunacağını açıkladı. 

Daha fazla bilgi için Shadow Arena’nın resmi internet adresiniDiscordFacebookYouTube ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.