Oyun ve espor dünyasının lider markası SteelSeries sponsorluğundaki 2021 yılının ilk VALORANT Turnuvası kayıtları başladı.

Oyun ve espor dünyasının lider markası SteelSeries, 2021 yılında oyuncularla buluşacağı ilk turnuva olan VALORANT Turnuvası’nın kayıtlarının başladığını duyurdu. Oyun ve espor dünyasında kendinden söz ettirmeyi her daim başaran SteelSeries, 19 Ocak tarihinde başlayan turnuva kayıtları ile 256 takımı kıyasıya mücadeleye davet ediyor. Toplamda 1280 oyuncunun yer alacağı turnuvanın kayıtları 24 Ocak’ta bitecek.

steelseries-sponsorlugunda-valorant-turnuvasi

Split’in ara sokaklarından Icebox’un buz kesen fırtınalarına uzanacak SteelSeries sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası’nın kayıtları başladı. Turnuvada 5 kişilik takımlardan oluşacak olan toplamda 1280 oyuncu ile 2021 SteelSeries espor serisi için rekabetin ilk adımları atılıyor. 25 – 27 Ocak tarihleri arasında takımlar yarı finale çıkmak için birbirleriyle ön eleme maçlarında mücadele edecek. Ön eleme karşılaşmaları 1 oyun üzerinden, yarı final karşılaşmaları 3 maç üzerinden, final karşılaşması ise 5 oyun üzerinden oynanacak.

steelseries-sponsorlugunda-valorant-turnuvasi

25 Ocak tarihinde başlayacak A ve B Grubu Eleme Turu’nda her biri 64 takımdan oluşan A ve B gruplarında bulunan takımlar, tek maç üzerinden mücadele edecek. Her gruptan 1 takım yarı finale yükselme hakkı kazanacak. 26 Ocak tarihinde ise C ve D Grubu Eleme Turu gerçekleşecek. Yine her biri 64 takımdan oluşan C ve D gruplarında yer alan takımlar, tek maç üzerinden karşı karşıya gelecekler ve her gruptan 1 takım yarı finale yükselme şansı kazanacak. 27 Ocak tarihinde ise SteelSeries sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası Grup Eleme Turları’ndan 1.olarak çıkan 4 takım, 28 Ocak’ta gerçekleşecek büyük finale çıkmak için sessiz ve stratejik adımlarla rakiplerini alt etmeye çalışacak.

Takımların Motive Kaynağı SteelSeries Ödülleri

SteelSeries sponsorluğundaki VALORANT Turnuvası’nda mücadele edecek takımlar 28 Ocak’taki final karşılaşmasının ardından, birbirinden değerli SteelSeries ödüllerine sahip olacak. Takımları motive edecek seviyede değerli SteelSeries ekipmanları arasında 1.takım için Apex Pro Klavye, 2.takım için Arctis 7 Wireless Kulaklık, 3.takım için Aerox 3 Wireless Mouse ve son olarak 4.takım için ise QCK Prism XL Mousepad yer alacak.

steelseries-sponsorlugunda-valorant-turnuvasi

#Zaferİçin takımımla birlikte ben de bu mücadelenin bir parçası olmak istiyorum diyorsan hemen https://www.gaminginturkey.com/esports/steelseries-valorant-turnuvasi/ adresi üzerinden başvurunu yap, turnuvadaki yerini al. 2021 yılı boyunca devam edecek ve oyunculara birbirinden değerli ödüller sunacak olan tüm SteelSeries turnuvaları için SteelSeries’in Instagram hesabını takip etmeyi unutma!