En Acımasız Av Sahası ile Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye&MENA’da ! Black Desert Türkiye&MENA’da çeşitli etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Her hafta oyuna eklenen yeni etkinliklerle birlikte bu hafta yeni bir av sahası Kül Rengi Ormanı oyuna dahil oldu. Yeni av sahasında vahşi canavarlarla savaşan Maceracıların çeşitli özel ödüllere sahip olma şansları artarken Wacky Toshi’ye yardım edenler ödüllendiriliyor!  

Pearl Abyss bugün en acımasız av sahası olan Kül Rengi Orman ve çeşitli özel oyun içi etkinliklerin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar, artık en üst düzey av sahasında vahşi canavarlara meydan okuyarak ve özel etkinlikler aracılığıyla değerli ödüller kazanabilecekler.  

Yeni av sahası Kül Rengi Orman, Black Desert Türkiye&MENA’da yerini aldı. Kül Rengi Orman, en yüksek AP ve DP seviyelerine sahip Maceracılara tavsiye ediliyor. Güçlü canavarların yer aldığı av sahasında Maceracılar öyle kolay alt edilemeyecek canavarları yenerek yeni eşya Deboreka Kolyesi aksesuarı da dahil olmak üzere değerli eşyalar kazanabilecekler.  

Bunun yanı sıra Maceracılar, 13 Mayıs tarihine kadar çeşitli eşyalar kazanmak için Matruşka bebeği üretmeye davet ediliyor. Etkinlik süresince Matruşka bebeği yapmada gerekli 3 Matruşka Parçasını elde edebilmek için Maceracıların balık tutma, avlanma ve toplama yapmaları gerekiyor.  

Wacky Toshi Yardımı Ödüllerle Karşılık Bulacak 

Buna ek olarak, Maceracılar, Marni’nin Taşlarını belirlenen alanlarda toplayarak bitirme tezi araştırması için Wacky Toshi’ye yardım etmeye teşvik ediliyor. Her Marni’nin Taşı 5 Wacky Toshi Nişanı ile takas edilebilirken, daha sonra bu nişanlar, sayısına göre özel eşyalar elde etmek için takas edilebilecek. 

Dahası, 13 Mayıs tarihine kadar Kusursuz Besleyici Yem etkinliği Black Desert Türkiye&MENA evrenine dahil oluyor. Aç Maceracılar, Crio’dan Kusursuz Besleyici Yem ile takas edebilecekleri Körpe Balıkları avlayabilecekler. Bunun yanı sıra Kusursuz Besleyici Yem ile Özel Saman Yığını veya Özel Tavuk Yemi’ni Sallama aracılığıyla elde ettikleri eşyaları kullanarak Yumurta, Tavuk ve Süt gibi çok sayıda pişirme malzemesi üretebilecekler. Aynı dönemde Maceracılar karakterlerini 13 Mayıs tarihine kadar %50 daha fazla EXP sağlayan Korkuluk ile güçlendirebilecekler.  

Son olarak, Ramazana özel etkinlikler ve indirimlerle devam ederken Maceracılar Ramazan Bereketi yağmuruyla çeşitli ödüller kazanıyor. 

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye & MENA’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.