Pearl Abyss, Black Desert evreninin güçlü boss canavarların saldırılarına maruz kalacağını duyurdu. Maceracıların bu evrende karşılaşacakları birçok tehditle yüzleşmek için kendilerini iyi hazırlamaları gerekecek.

Okyanus Çağı’nın başlamasından bu yana bir yıl geçti ve bu olayı kutlamak için Maceracılar yakın zamanda hem heyecan verici hem de ödüller kazanabilecekleri yeni bir etkinlikle buluşacaklar. Köpekbalığı benzeri yeni bir alan bossu suların altında gizlenmeye ve avını yakalamaya başladı. Rastgele ortaya çıkan bossu öldürmeye cesaret edebilen oyuncular, Cron Taşı, Altın Mercan taşı, Mercan Parçası ve İnci Kolye gibi değerli ödüller kazanma şansına sahip olacaklar.

Dünya bossu Isabella, oyunda düzenlenen birçok Cadılar Bayramı etkinliğinin bir parçası olarak “hoş geldin” dönüşü yapacak. Bununla birlikte Spooklar rastgele sokaklarda dolaşmaya başlayacak ve Maceracılara meydan okuyacak. Black Desert evrenine gelen bu canavarları yenebilenler ise Cadılar Bayramı özel ödüllerinden kendi paylarını alacaklar.

Bosslara Meydan Oku, Özel Ödüller Kazan

Black Desert Online’da tanıtılan ilk dünya bosslarından biri olan uğursuz dünya bosslarından Kzarka yeni bir görünüme bürünüyor. Şimdi Kzarka, “Kabus” formuyla çok daha güçlü ve bu canavarı yenebilecek olanlar ise değerli ödüller elde edebilecek.

Son olarak, karakterlerin hızlı gelişimi için tasarlanan Sezon Sunucusunda Maceracılar için iyi bir haber var. Artık Maceracılar, toplam 228 AP ve 291 DP ve üzerine ulaşmaları koşuluyla Sezon Sunucusundan erken mezun olabilecekler. Özel bir ödül olan Perilla’nın Yıldızı, sezon sunucusunu bitiren Maceracılara verilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.