Black Desert Heidel Şöleni 2021’de, Yeni Sınıf ve İçerik Yol Haritası Açıklandı! Pearl Abyss, 19 Haziran’da düzenlenen küresel kullanıcı etkinliği Black Desert PC X Mobil X Konsol Heidel Şöleni 2021’de, yılın ikinci yarısı için yeni sınıf “Corsair” ve İçerik Yol Haritası’nı açıkladı. Etkinlik dünya çapında canlı olarak yayınlandı ve yarım milyondan fazla fan tarafından izlenerek bugüne kadarki en yüksek toplam izleyici sayısına ulaştı.

black-desert-pc-x-mobil-x-konsol-heidel-soleni-2021de-yeni-sinif-ve-icerik-yol-haritasi-aciklandi-1

Yeni Sınıf “Corsair” 

Yeni sınıf “Corsair” özgür ruhlu ve keyifli bir karakter olarak 29 Haziran’da PC, Mobil ve Konsol platformlarında aynı anda Black Desert’a gelecek. Nadir eşya satıcıları olarak bilinen Karga Tüccarlar Birliği ile bağlantılı bir korsan olan Corsair, kayıp hazine haritasını da içeren bir hikâyenin baş kahramanı olacak.

black-desert-pc-x-mobil-x-konsol-heidel-soleni-2021de-yeni-sinif-ve-icerik-yol-haritasi-aciklandi-4Corsair’in serbest dövüş stili, öngörülemez, güçlü ve serin deniz dalgalarından ilham alacak. Corsair, havada özgürce hareket etmesine ve saldırmasına izin veren uzun bir ana silah olan Serenaka ve düşmanların etrafında dönüp onlara her taraftan saldırmasına izin veren bir halat kullanacak. Maceracılar, bu hafta Corsair’in yanı sıra yeni Yaz Sezonu için de karakter ön oluşturma yapmaya başlayabilir ve özel ödüller kazanabilir.

Yeni Zindan Atoraxxion ve Mobil Platformda Yeni Sınıflar

Yeni sınıfa ek olarak, PC ve Konsol için Black Desert’a bir dizi büyük içerik güncellemesi de gelecek. Yeni iş birliği zindanı Atoraxxion’un ilk teması Vahmalkea 21 Temmuz’da tanıtılacak ve ardından onu takiben bu yıl içinde üç tema daha gelecek. Yoğun bir canavar bölgesi olan Derin Deniz Dehşeti ve poker oyun kurallarının yanı sıra zar oyunu “Yat”ı temel alan yeni mini oyun “Yarr” ise Ağustos ayında güncellenecek.

black-desert-pc-x-mobil-x-konsol-heidel-soleni-2021de-yeni-sinif-ve-icerik-yol-haritasi-aciklandi-3

Black Desert Mobil için de bu yılın ikinci yarısında çeşitli içerik güncellemeleri sunulacak. Corsair’e ek olarak, Lahn, Mystic, Solaris ve gizemli bir sınıf da dahil olmak üzere 4 yeni sınıf tanıtılacak. Büyük ödüllerin düştüğü ikinci çok kanallı boss olan Kaos Muraka da oyuna katılacak. Uzun zamandır beklenen Büyük Okyanus genişleme paketi erişime açılacak ve Maceracıların gemiler inşa edip, deniz balıkçılığı veya hazine avı gibi ayrıcalıklı özelliklerin keyfini çıkarmalarını sağlayacak.

black-desert-pc-x-mobil-x-konsol-heidel-soleni-2021de-yeni-sinif-ve-icerik-yol-haritasi-aciklandi-2

Buna ek olarak, Heidel Şöleni 2021 etkinliği sırasında tüm platformlar için diğer heyecan verici içerik güncellemeleri de ayrıntılı olarak duyuruldu. 2021’in ikinci yarısına ait içerik güncellemeleri hakkında daha fazla bilgiyi Black Desert PC, Mobil ve Konsol resmi web sitelerinde bulabilirsiniz.

Black Desert Türkiye&MENA: tr.playblackdesert.com

Black Desert Mobil: world.blackdesertm.com

Black Desert Konsol: console.playblackdesert.com

Yeni Sınıf Corsair Tanıtım Videosu: https://youtu.be/byatxgQXXuI

Yeni Sınıf Corsair Savaş Videosu: https://youtu.be/mQHmTX3eB4c