Black Desert Türkiye&MENA’ya oyunun geliştirilmesi ve Maceracılara farklı içerikler sunulması için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu hafta gelen yeni güncellemeler sayesinde Maceracılar yeni eşyalar ve etkinlikleri keşfetmenin keyfini sürecek!

Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da değerli ödüller sunan çeşitli güncellemelerin geldiğini duyurdu. Maceracılar karakterlerini daha güçlü hale getirmek ve daha fazla avantaja sahip olmak için bu ödülleri toplayabilecek.

Tüm kıtadaki pazar yöneticileri arasında en değerli hazine olarak adlandırılan Büyük Tüccarın Yüzüğü yenilendi. Bu, değerli hazineler arayanlar için olmazsa olmaz bir eşya olacak. Yenilenen yüzük aynı zamanda oyunda hiç görülmemiş özel bir avantaj olan %5 oranında bir Pazar Vergi İndirimi efekti uygulayacak.

Yeni Güncellemeler Etkinlikleri de Kapsıyor

Bununla birlikte yeni Macera Günlüğü olan “Pavino Greko’nun Muhtelif Kitapları” eklendi. Lv. 56 ve üzeri olan Maceracılar Kara Ruh’tan görevler alarak yeni günlüğü tamamlayabilecekler.

Bu hafta zar atma ve Hot Time etkinlikleri gibi oyun içi etkinlikler de düzenlenecek. Maceracılar karakterlerini güçlendirebilecekleri ek ödüller kazanmak için bu etkinliklerden yararlanabilecekler.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.