World of Warships evrenine yeni güncellemeler ile farklı içerikler eklenmeye devam ediyor. Yeni güncelleme olan 0.9.6 kapsamında Erken Erişim’de üç tarihi Alman uçak gemileri oyuna dahil oluyor. Gerçek tarihten esinlenilen yeni içeriklerle oyuncularından büyük beğeni toplayan Wargaming aralarındaki rekabeti artırmak için ise yeni bir Dereceli Savaşlar Sezonu başlatıyor. Aynı zamanda yeni güncellenen Hamburg Limanı ve diğer iyileştirmeler de oyunculara sunuluyor.

World of Warships bugün, Alman uçak gemilerinin Erken Erişim’de uzun zamandır beklenen tanıtımına odaklanan yeni bir etkinliği başlatan yeni 0.9.6 güncellemesinin yayınlandığını duyurdu. Yeni Alman uçak gemileri Seviye IV Rhein, Seviye VI Weser ve Seviye VIII August von Parseval’dır. Bunların üçü de Alman Taşıyıcıları konteynırlarından atılabilen özel savaş görevleri tamamlanarak elde edilebilecek.

Alman uçak gemilerinin oyuna gelişini kutlamak için yeni bir tanıtım videosu da yayınlandı.

World of Warships’te yer alan tarihi Alman uçak gemileri, II. Dünya Savaşı sırasında tasarlandı hatta bazıları kısmen inşa edildi, ancak hiçbir zaman konuşlandırılmadı ya da fırlatılamadı. World of Warships’te, bu yeni bir mühimmat türü olan saldırı uçakları başarılı olursa düşman kalelerine ağır hasar verebilecek zırh delici roketler ile donatıldılar. Alman bombardıman uçakları, en etkili şekilde yavaş hedeflere düşürülen zırh delici bombalar taşır. Torpidolar kısa menzilli ve hızlıdır, ancak sadece orta derecede hasar verir. Uçakların kendilerinin yüksek seyir hızları olmasına rağmen HP havuzları konusunda biraz kırılgan olarak oyuncularla buluşacak.

Ayrıca cephanelikte, karşılığında Aşama X Großer Kurfürst, Aşama X Z-52, Aşama X Hindenburg ve Aşama X Manfred von Richthofen için kalıcı Demir Haç kalıcı kamuflajı, “Siyah-Beyaz-Kırmızı” genişletilebilir kamuflaj modelleri, krediler ve sinyaller elde edilebilen Alman Nişanları, yakında çıkacak özel savaş zincir görevleri tamamlanarak elde edilebilecek.

Yeni Alman Uçak Gemileri Birçok Ödül Kazandıracak

Yeni Alman uçak gemileri, savaş görevlerini tamamlayan oyuncuların yanı sıra Direktifler, Günlük Gönderiler ve canlı yayınları izlerken ödül olarak verilen Alman Taşıyıcıları konteynırları aracılığıyla elde edilebilecek. Konteynerler ayrıca yeni “Siyah-Beyaz-Kırmızı” harcanabilir kamuflaj ve diğer ödülleri düşürebilir.

Ayrıca 0.9.6 Güncellemesi, oyunculara tamamen yeniden işlenmiş ve yeniden adlandırılmış bir Ekipman menüsü sunacak. Oyuncular tek bir pencerede hızlı bir bakışta bir geminin yükseltmelerini, sarf malzemelerini ve modüllerini yönetmek için daha akıcı bir ara yüzden yararlanabilir. Henüz satın alınmamış olan gemiler yeni Gemi Önizleme modunda da görüntülenebilir. Güncelleme ayrıca oyunculara işleri basitleştirecek birçok ilginç ve kullanışlı değişiklik içeriyor.

0.9.6 güncellemesi ile oyuncular birçok yeni içeriğin keyfini çıkartabilecek. Oyuna yeni gelecek bu güncelleme, Seviye VIII gemileri, Hamburg Limanı’nın güncellenmiş versiyonunu, ses motoru ve ses efektleri güncellemeleri, Azur Lane, Dragon ve Sarushima Base Limanları ve Deniz Üssü’ndeki gelişmiş HDR iyileştirmeleri ile 7vs7 Dereceli Savaşlar Sezonu’nu başlatıyor.

0.9.6 Güncellemesi ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. <LINK> World of Warships’e ücretsiz kaydolmak için şimdi http://www.worldofwarships.eu adresine gidin.