Maceracıların uzun süredir beklediği yeni sınıf Guardian sonunda Black Desert Türkiye ve MENA’da! Yılın sonlarına doğru geleceği açıklanan yeni sınıf için özel eşya ödüllü birçok etkinlik düzenlendi. Artık Maceracılar yeni sınıfı keşfederken birçok avantajdan yararlanabilecek.

Uzun bir süre beklenen yeni Guardian sınıfı artık Black Desert Türkiye ve MENA’ya dahil oldu. Maceracılar, Guardian gibi güçlü bir sınıfı geliştirebilmek için yepyeni deneyimler kazanacaklar. Bu gelişi kutlamak için özel hediyelerle oyun içi çeşitli etkinlikler düzenlenmişti.

Yeni sınıf Guardian ile yeni maceralar

Uzun bekleyiş, birçok etkinlik ve özel ödüllerin sonunda Black Desert Türkiye ve MENA’da beklenen gün geldi. Bugünden itibaren, yeni Guardian sınıfı ile birlikte Maceracılar kendilerine yeni yollar çizebilir. Sonsuz kış dağlarından inen Guardian, ebedi kışın soğukluğuyla donanmış acımasız bir koruyucudur. Bu güçlü savaşçı tanrıları bile taklit edebilen Kutsal Alev Ynix’i bulmak için parçalanmış anılarının karmaşasından kopup geldi.

Bu yeni sınıf Maceracılara birçok olanak sağladı. Oyuna dahil olmasıyla birlikte Maceracılar için bu olanaklar devam ediyor. Maceracılar, yeni Guardian sınıfını deneyimlerken bir dizi oyun içi etkinliğe katılabilecekler. 5 Şubat tarihine kadar Guardian ile kazandıkları EXPleri Karakter Destek Ayarları yoluyla başka sınıflara aktarabilecekler. Aynı süreçte, 15 ila 56 seviyelerine ulaşanlar, ulaştıkları seviyeye bağlı olarak özel ödüller alabilecekler. Ayrıca avcılık, toplayıcılık ve balıkçılık yapanlar [Etkinlik] Sonsuz Kışın Kolyesi ve[Etkinlik] Sonsuz Kışın Kar Kristali eşyalarına sahip olabilecekler. Bu eşyaları kazanan Maceracılar daha gelişmiş eşyalar için onları takas edebilecekler ya da geliştirebilecekler.

Guardian için kutlamalar devam eiyor

Uzun zamandır gelişi için birçok etkinlik düzenlenen Guardian sınıfının kutlamaları Black Desert Türkiye ve MENA’da devam ediyor. 29 Ocak tarihine kadar, Kara Ruh eğitiminde olan Maceracılar ekstra Level EXP ve Beceri EXP kazanabiliyorken aynı zamanda İnci Dükkanı’ndan Eğitim Kitaplarını %50 indirimle alabilecekler.

Buna ek olarak Maceracılar, belirlenen alanlarda Marni’nin Taşları’nı toplayarak Wacky Toshi’ye araştırmalarına yardımcı olabilecekler. Bu taşlar sahip oldukları mühür sayısına bağlı olarak diğer eşyaları elde etmek için kullanılabilecek Wacky Toshi Nişanı ile değiştirebilecekler.

Son olarak Misafir Kartı kullanarak Black Desert Türkiye ve MENA oynamaya başlayan yeni Maceracılar, 5 Şubat tarihine kadar 7 gün boyunca oyuna giriş yaparak ya da 50. seviyeye ulaşarak Kalıcı Erişim elde edebilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet sitesi olan tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.