Pearl Abyss, yeni sınıf “Askeia”nın Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Bunu kutlamak için, maceracılara ve maceralarına yardımcı olacak kazançlı eşyaları hediye eden bir dizi etkinlik de düzenleniyor.

Mistik’in Yükseltme sınıfı olan Askeia, yakıcı bir dövüş ruhuna ve soğuk, planlamış bir yumruğa sahip bir kadın dövüş ustasıdır. Dövüş sanatlarıyla birlikte bedenini bir silah gibi kullanır ve hızlı kombolarla güçlü, yakın mesafeli saldırılar gerçekleştirir.

Yeni Yükseltme Sınıfı Askeia Black Desert Mobile'a Geldi

Yeni Sınıf Black Desert Mobile’da

Askeia, ana silahı Blast Gauntlet ve alt silahı Martial Vambrace ile düşmanlarına kuvvetli karşı saldırılar ve hızlı beceri komboları gerçekleştirir. Askeia’nın ana becerileri ise şu şekildedir:

  • Dövüş Ruhu (Pasif): Askeia’nın bir dövüş sanatçısı olarak sahip olduğu yakıcı ruh, bedenini güçlendirir ve bunu savaş alanında avantajlı etkiler yaratmak için kullanır.
  • Gölge Adımı: Askeia’nın ana hareket becerisi olarak kullandığı Gölge Adımı ile Askeia ayaklarını yere basar ve hızla hareket eder.
  • Ölüm Saldırısı: Askeia hızla geriye doğru kaçar, ardından avucuyla güçlü bir vuruş yaparak hedefleri havaya savurur.
  • Gerçek Güç Yumruğu: Bu beceri ile Askeia hızla hareket ederken ileriye doğru güçlü bir yumruk atar.

Ana becerilerinin yanı sıra Askeia, Yükseltme becerileri olarak “Ejderha Yumruğu” ve “Öfke Dalışı” becerilerini de kullanır.

Askeia’nın savaş videosunu buradan ve sınıf ön izlemesini ise buradan izleyebilirsiniz.

Yeni Yükseltme Sınıfı Askeia Black Desert Mobile'a Geldi

Ödüllü Etkinlikler Maceracıları Bekliyor

Son olarak, yeni sınıfın gelişini kutlamak için maceracıları bir dizi etkinlik bekliyor. “Askeia’nın Dövüş Ruhu’nu Topla” etkinliği ile maceracılar düşmanları yenerek veya toplama yaparak, madencilik yaparak veya ağaç keserek “Askeia’nın Dövüş Ruhu” toplayabilir ve bunları “Saf Su/Ağaç Kavunu Çayı/Çarklı Seçim Kutusu“, “Kaos Taşı x1/Ah’krad x3 Seçim Kutusu Paketi“, “Işıltılı Kristal” ve daha fazlası gibi değerli eşyalarla takas edebilirler. Ayrıca maceracılar için 17 Haziran’a kadar her gün giriş yaparak “Kara İnciler“, “Yenileme Parşömenleri“, “Kaos Kristalleri” ve daha fazlasını elde edebilecekleri bir giriş etkinliği de var.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.