Pearl Abyss, bugün yeni sınıf Sage’in Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar, şimdi “Son Kadim” karakterini oynayabilecek ve özel etkinliklerle yeni sınıfın gelişini kutlamaya başlayabilecek.

yeni-sage-sinifi-black-desert-turkiyemena-evrenine-dahil-oldu

Sage, oyuna zamanın ve mekanın efendisi olan kahin tarzında bir sınıf olarak dahil oluyor. Sage, yıkıcı ve hayret verici bir gücün açığa çıkmasını sağlayabilecek. Küp şekilli bir cisim olan “Kyve”ı kullanarak düşmanlara büyük hasarlar verebilecek.

Sage’in özel yetenekleri, Maceracıların farklı mücadele durumlarında gücü ele alıp avantaj kazanabilecekleri beceri kombinasyonları ve özel yöntemleri bulmalarını sağlayacak. Ayrıca sınıfına özgü özelliği sayesinde Sage, Hystria Harabeleri ve Aakman Tapınağı’na giriş için gerekli olan eşyalara sahip olmadan da giriş yapabilecek.

yeni-sage-sinifi-black-desert-turkiyemena-evrenine-dahil-oldu

Maceracılar, Sage’in Gelişine Özel Etkinliklerle Ödüller Kazanacak

Sage’in oyuna katılmasını kutlamak üzere gerçekleşecek özel etkinlikler de oyuna dahil oluyor. 28 Nisan’a kadar Sage ile oyuna giriş yapan Maceracılar, Değerli Paket ve Bilgenin Gözleri gibi değerli eşyalar kazanma şansına sahip olacak. Buna ek olarak aynı zamanda Sage ile oyun içinde level atlayan oyuncular, ulaştıkları belirli seviyelere özgü farklı eşyalar da kazanabilecek.

Sage ile birlikte Kadim Kyve da Black Desert evrenine geldi. Maceracılar 7 Nisan’a kadar Avlanma Sahalarında belirecek olan Kadim Kyve’a yaklaşarak 180 dakika boyunca aktif olacak bir buff elde edebilecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.