Maceracıların bu haftaki en önemli hedefleri, Black Desert Mobile evreninde yer alan yeni Boss Öfkeli Muskan’ı alt ederek kötülüğü yenmek olacak. Kötülük evrende boy gösterirken Maceracıların daha cesaretli olarak bu bossu alt etmeleri ve karakterlerini geliştirmek için yeni eşyalar kazanmaları gerekecek!

Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’a yeni Dünya Bossu Öfkeli Muskan’ın geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu öfkeli canavarı alt etmek ve büyük ödüller kazanmak için kendilerine meydan okuyabilecekler.

Soğukkanlı acımasız Muskan, Kzarka’nın dirilişi için her şeyi yapmaya istekli olan Kzarka Tapınağı rahiplerinin komutanıdır. Ellerinin silahıyla kaplı olması onu daha da korkutucu kılıyor ve Maceracıları acı içinde bırakacak güçlü vuruşlar ortaya çıkarıyor.

Öfkeli Muskan’a Meydan Oku, Cesaretini Kanıtla

Öfkeli Muskan’ın gelişiyle birlikte, Maceracıların çevik ve stratejik savaşçılar olmak için kendilerini daha çok geliştirmesi gerekecek. Lv. 45 ve üzeri Maceracılar bu yeni Dünya Bossuna meydan okuyabilecek ve onu başarılı bir şekilde yenenler ise Muskan’ın Ayakkabısını ve Muskan’ın Simgelerini alma şansına sahip olacak.

Tüm bunlara ek olarak Relic kalıntıları Black Desert Mobile evrenine dahil oldu. Maceracılar artık kalıntıları, oyunda bulunan yeni bir seviye Antik Harabeler: Zorluk 11 aracılığıyla elde edebilecekler. Relic kalıntıları ayrıca Kalıntı Parçaları kullanılarak da elde edilebilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.