Monster Notebook’un ana sponsorluğunda, Intel University Esports tarafından organize edilen “Valorant Üniversite Bahar Turnuvası” başlıyor. Coca-Cola ve Ozan SuperApp’in destek sponsoru olduğu turnuvada, dereceye giren takımlar Monster Notebook’un birbirinden değerli ekipmanları ve toplam 25.000₺ değerinde nakit para ödülü için yarışacaklar. Ayrıca turnuvanın tüm katılımcıları 10₺ Ozan SuperApp bakiyesi kazanacak.

Intel University Esports tarafından organize edilen, üniversite öğrencilerinin birbirleri ile yarışıp ödüller kazanabileceği “Valorant Üniversite Bahar Turnuvası” Monster Notebook ana sponsorluğunda başlıyor. Üniversite öğrencileri profesyonel düzeyde ve adil rekabet ruhu içerisinde şampiyon olmak için mücadele edecekler. First Person Shooter (FPS) oyunu Valorant için özel olarak düzenlenen turnuvada Türkiye’nin 128 üniversitesinden gelen 5 kişilik takımlar, galibiyet için amansız bir mücadele gerçekleştirecek. Temponun ve heyecanın hiç düşmeyeceği bu müthiş turnuvanın ana sponsorluğunu ise oyun ve espor dünyasının güçlü bilgisayarlarının üreticisi Monster Notebook üstleniyor.

valorant-universite-bahar-turnuvasi-basliyor (1)

Valorant Turnuvası Monster Notebook Sponsorluğunda Başlıyor

Valorant Üniversite Bahar Turnuvası’nda ülkemizden 128 üniversite 5 kişilik takımlar halinde karşı karşıya gelecek. Turnuvada toplam 640 oyuncu kazanan taraf olmak için ter dökecek. Valorant Üniversite Bahar Turnuvası heyecan ve aksiyonun hiç dinmediği bol ödüllü bir organizasyon olacak. Bu eşsiz turnuvanın kayıtları 6 Haziran’a kadar devam edecek.

Heyecan dolu turnuvanın 8 eleme grubunda 16’şar takım, eleme aşamalarında mücadele edecek. Bu eleme maçları 7- 9 Haziran arasında gerçekleşecek. 10 – 11 Haziran’da oynanacak grup aşamasında ise 4 grupta 4’er takım kozlarını paylaşacak.

Heyecanın tırmanacağı yarı final aşamasına yükselen takımlar ise, 12 Haziran’da karşı karşıya gelecek. Üniversite temsilcisi gençler okullarını finale taşımak ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaştırmak için zorlu bir mücadele verecek. Monster Notebook ana sponsorluğunda gerçekleşecek Valorant Üniversite Bahar Turnuvası’nın yarı final heyecanı 12 Haziran günü Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye’nin Şampiyonları Canlı Yayında Belirlenecek

Finale çıkmayı başaran iki takım ise şampiyon olmak için oynanacak 5 maçta skor üstünlüğünü kazanmak üzere kozlarını paylaşacaklar. Zorlu mücadeleleri aşarak final oynamaya hak kazanan takımlar Türkiye’nin üniversiteler arası şampiyonasını kazanmak için tüm yeteneklerini sergileyecekler. Oyun ve espor severler de bu heyecan dolu amansız mücadelelerin final heyecanını oyuncularla birlikte yaşayacak ve Türkiye’nin üniversiteli Valorant şampiyonunun belirlendiği ana canlı olarak şahit olabilecek. 13 Haziran günü gerçekleşecek büyük final Twitch üzerinden takip edebilecek.

Valorant Üniversite Bahar Turnuvası, yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Oyun deneyimini ve becerisini bir kariyere dönüştürerek profesyonel arenaya girmeye can atan gençler için bulunmaz bir fırsat olan bu turnuvanın sonunda öğrencileri büyük ödüller de bekliyor.

monster-valorant-universite-bahar-turnuvasi-basliyor-2

Büyük Ödüller Sahiplerini Bekliyor

Turnuvanın ana sponsoru Monster Notebook, birbirinden değerli ekipman ödülleri ile ödül havuzunu destekleyecek. Turnuvanın en değerli oyuncusu olarak MVP seçilen oyuncu son model bir Monster Notebook Abra A5 V16.6.5 dizüstü bilgisayarın sahibi olacak. Şampiyon olan takımın oyuncuları büyük para ödülünün yanı sıra Monster’ın ekipman ödüllerinden de payına düşeni alacak. 5 adet Pusat Gaming Head Set Lite kulaklıkları turnuva şampiyonu ekibin olurken, 10 adet Pusat V11 Gaming Mouse ve 10 adet Bukra V1 Bluetooth Hoparlör turnuvanın 1. ve 2. takımlarının oyuncuları arasında dağıtılacak.

Ayrıca Ozan SuperApp’in destek sponsoru olduğu turnuvanın şampiyonu olan takım 10.000₺ nakit para ödülünün sahibi olacak. Turnuvanın ikinci olan takımı 7500₺, üçüncü olan takımı 5000₺ ve dördüncü olan takımı ise 2500₺ nakit para ödülü kazanacak. Turnuvaya katılan tüm oyunculara 10₺ değerinde Ozan SuperApp bakiyesi de hediye edilecek.

Coşkulu ve kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı ve muhteşem ödüllerin dağıtılacağı bu turnuvada heyecan doruğa tırmanacak. Valorant Üniversite Bahar Turnuvası hakkında daha fazla bilgi almak, bu heyecanı yakından takip etmek için universityesports.info.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Intel University Esports tarafından organize edilen ve Monster Notebook ana sponsorluğunda gerçekleşecek bu amansız mücadeleleri sakın kaçırmayın!