Xbox Game Pass, oyuncuları birçok oyunla buluşturuyor. Bu ay içinde eklenecek oyunlar arasında efsanelerin yanı sıra yeni oyunlar da bulunuyor. Bu oyunlardan bazıları Tekken 7, FTL: Faster Than Light, Sword Art Online: Fatal Bullet, Frostpunk!

Platform, yeni yılın ilk ayında bilgisayar ve konsol platformları için yepyeni oyunlarla geliyor. Bu gelişme ile birlikte 2020 yılının oyuncular için oldukça iyi başlayacağı anlamına geliyor. Konsol platformunda sunulacak oyunlar arasında, 9 Ocak tarihinde eklenecek Frostpunk: Console Edition ve Sword Art Online: Fatal Bullet yer alıyor. Birçok oyun severin gözdesi olan Tekken 7 oyunu da 17 ocak tarihinde Xbox Games Pass platformunda yerini almaya hazırlanıyor.

Xbox Game Pass PC platformuna da Frostpunk ve FTL: Faster Than Light oyunlarının bu ay içinde eklenmesi bekleniyor. Yine de kesin bir eklenme tarihleri yok. Xbox Game Pass konsol platformuna üye olan oyuncular için LEGO City Undercover ve Just Cause 3 oyunları ise bu ay içinde platformdan ayrılacak. Yine de oyuncular bu oyunları platformdan ayrılmadan önce indirimli olarak satın alabilir.

Xbox Game Pass yeni yıl ilk oyunları!

Yeni yılın gelmesiyle birlikte Xbox Game Pass platformu oyuncuları yeni oyunlarla buluşturmaya devam ediyor. Gelin bu yeni eklenecek oyunlara birlikte göz atalım!

Tekken 7

Tekken serisi geliştikçe hikayeleri de daha sürükleyici oluyor. Yeni oyunun hikayesinde oyuncular Mishima ailesi arasında geçen kanlı mücadeleye tanık olacak. Tekken 7, dövüş sanatçısı Heihachi Mishima ile oğlu arasındaki son dövüşe giden yolda yaşananları anlatıyor.

FTL: Faster Than Light 

FTL, galaksiyi kurtarmak için bir uzay gemisinde sonu olmayan bir yolculukluk deneyimini oyunculara sunuyor. Heyecanlı ve tehlikeli serüvende oyuncular karşılarına çıkan zorlukların üstesinden gelmek için mücadele etmek zorunda !

Sword Art Online: Fatal Bullet 

Reflekslerinizle kurşunlara meydan okuyabileceğini düşünen oyuncular için Sword Art Online: Fatal Bullet, şu anda satışta !

Frostpunk

Frostpunk, oyunlara bir hayatta kalma oyunu olaraksunuluyor. Oyuncular, dünyada kalan son şehrin yöneticisi olarak hem vatandaşların hem de şehrin düzenini sağlama görevini üstlenecek. Bu süreci nasıl yönetecekleri tamamen oyuncuların elinde !