SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox Kulaklığını Tanıttı! Teknoloji devi SteelSeries tarafından başlangıçta SteelSeries Cyberpunk Koleksiyonu’nun bir parçası olarak tanıtılan yeni kulaklık, Arctis 1 Wireless kulaklığının özellikleri ve yeni nesil USB-C adaptörünün birleşmesiyle Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı olarak oyunculara sunuluyor.

steelseries-arctis-1-wireless-xbox-kulakligini-tanitti (2)

Oyun ve espor çevre birimlerinin dünya lideri olan SteelSeries, yenilikçi USB-C adaptörü ile güçlendirilmiş çok platformlu kablosuz oyun kulaklığı olan Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığını duyurdu. Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, Xbox Series X ile tamamen uyumlu olarak geliştirildi.

steelseries-arctis-1-wireless-xbox-kulakligini-tanitti (1)

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, orijinal Arctis 1 Wireless ile aynı USB-C bağlantısına sahip 4’ü 1 arada kablosuz kulaklık olarak tasarlandı. Ancak yeni adaptör, kullanıcıların Xbox One ile diğer USB özellikli platformlar arasında geçiş yapmalarını sağlayan bir anahtara sahip olacak. Kulaklık aynı zamanda Xbox, PS4, PC, Switch ve Android platformlarında ultra düşük gecikme süreli bağlantıları için SteelSeries’in kanıtlanmış kayıpsız 2.4GHz kablosuz özelliğini kullanıyor. Bununla birlikte, eleştirmenlerce beğenilen Arctis 9X ile aynı yüksek performanslı hoparlör sürücülerine sahip olan bu kulaklık, her ayrıntıyı ortaya çıkaran Arctis imzalı ses kalitesini oyunculara sunuyor.

Hafif tasarımı ile Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı her yerde oyuncularla birlikte

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı ikiye katlanabilme özelliği ile oyuncuların rahatça yanlarında taşıyabilmesi için tasarlandı. Çıkarılabilir mikrofonu ve şık, hafif profilli tasarımı ile oyuncular nerede olurlarsa olsunlar Arctis’in ödüllü performansının tadını çıkarabilecekler. Arctis 1 Kablosuz Xbox, doğal ses netliği ve gürültü engellemesi için aynı ClearCast mikrofonu kullanıyor. Ancak Arctis 3, 5, 7 ve 9X gibi yuvasına sokulma özelliği yerine, mikrofon çıkarılabilme özelliği ile kolayca kullanımı değiştirilebilir.

Arctis 1 Wireless Xbox kulaklığı, hareket halindeyken kullanım için optimize edilmiş, daha hafif profilli bir çözüm üretmek adına ikonik kafa bandı tasarımından vazgeçerken, Airweave kumaş yastıkları, ekstra dayanıklılık ve mükemmel uyum için çelikle güçlendirilmiş bir kafa bandı ile oyunculara mükemmel bir konfor sunuyor. Ayrıca 3,5 mm bağlantısı olan diğer cihazlara kolayca takılabilmesi için 3,5 mm kablo eklenmesi ile ek esneklik özelliği imkanını sunuyor.

steelseries-arctis-1-wireless-xbox-kulakligini-tanitti (3)

Türkiye’de satış fiyatı yaklaşık 1000 TL olacak Arctis 1 Wireless Xbox kulaklık hakkında daha fazla bilgi almak için SteelSeries resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.