Startgate Oyun Almanağı 2023 Yayında! Dijital Oyun ve Oyun Teknolojileri Girişimcilik Merkezi StartGate, endüstriyi şekillendiren gelişmelerden derlenen StartGate Almanak’23’ü yayınladı. Oyun severler ve endüstri paydaşları için rehber niteliği taşıyan StartGate Almanak’23, yerel ve küresel oyun dünyasında 365 günlük heyecan verici bir tura çıkarıyor.

Dijital oyun endüstrisi tüm dünyada önemli dönüm noktaları ve gelişmelerle dolu bir yılı geride bıraktı. StartGate Almanak’23, oyun severler ve endüstri profesyonelleri için bu heyecan verici yolculuğu gün gün anlatıyor. Türkiye ve küresel oyun arenasında yaşananları mercek altına alan Almanak, oyun dünyasının nabzını tutmak isteyen herkes için bir rehber niteliğinde. 2023 yılında yaşanan satın almalar, iş birlikleri, teknolojik yenilikler ve Türkiye’nin oyun endüstrisindeki yeri ve daha birçok konuyu detaylı bir şekilde inceleniyor. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan StartGate Almanak’23, kronolojik bir sırayla okuyucularına oyun dünyasını tam anlamıyla takip etme imkânı sunuyor.

Startgate Oyun Almanağı 2023 Yayında

OYUN SEVERLER VE ENDÜSTRİ PAYDAŞLARI İÇİN BİR REHBER

StartGate Almanak’23, okuyucularını, oyun dünyasında 365 günlük bir tura çıkarıyor. Haberlerin yanındaki QR kodlar, ilgili sayfalara yönlendirme yaparak, haberin kaynağına erişim sağlıyor. StartGate tarafından hazırlanan rehber niteliğindeki bu çalışma, Türkiye’de “ilk” olması bakımından da önem taşıyor.

Startgate Oyun Almanağı 2023 Yayında

“ENDÜSTRİYEL BİR HAFIZA OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ”

StartGate Almanak’23’ün StartGate’in uzman ekipleri tarafından hazırlandığını belirten StartGate CEO’su Mustafa Cihat Durmuş, “Türkiye’de bir ilk olan bu çalışmamızla endüstriyi 2023 yılında etkileyen tüm gelişmelere yer verdik. Okuyucularımızı detaylara boğmadan ama önemli noktaları da atlamadan 2023 yılından haberdar etmek için özenle çalıştık. Geride bıraktığımız yılda küresel arenada ve Türkiye’de neler yaşandığını topluca görebilmek, analizini yapmak ve oyun dünyasının geleceğini hep birlikte inşa ederken geçmişin ışığından faydalanabilmek için değerli bir kaynak olan bu çalışma ile endüstriyel bir hafıza oluşturmayı hedefliyoruz. Okuyucularımız, StartGate Almanak’23’e StartGate’in dijital platformlarından ulaşabilirler. Dijital oyun dünyasının macera dolu bu fantastik serüveninde tüm oyun severlere iyi yolculuklar diliyorum” diye konuştu.

STARTGATE OYUN ALMANAĞI 2023’e buradan ulaşabilirsiniz. Startgate Oyun Almanağı 2023 Yayında!