Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da bir dizi Savaş Kahramanı Etkinliği’nin başladığını duyurdu. Maceracılar artık bu etkinliklere katılabilecek ve karakterlerini savaş alanlarında daha nitelikli hale getirmelerine yardımcı olacak değerli eşyalar kazanabilecekler.

savas-kahramani-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenada-guclu-oduller-sunuyorMaceracılar Etkinlik Boyunca Ödüller Kazanacak

Maceracılar 12 Mayıs’a kadar özel gıda eşyalarını askerlerle paylaşmak gibi NPC görevleri aracılığı ile Savaş Kahramanı’nı anmaya teşvik edilecek. Bu görevleri tamamlamak Maceracılara Hafıza Parçası, Shakatu’nun Lüks Kutusu ve diğer özel eşyaları kazandıracak. Ayrıca Maceracılar yalnızca oyunda oturum açarak bile Lale Tohumları kazanabilecek ve bu tohumları Lale hasat etmek için kullanabilecek. Ek olarak Maceracılar, bu Laleleri Kuzey Buğday Ovası sahibi Norma Leight’e hediye olarak da verebilecek.

Aynı etkinlik döneminde, Alan Bossları da Kuzey Muhafız Kampı yakınlarında ortaya çıkacak. Maceracılar verdikleri hasar miktarına bağlı olarak, Boss Zırhı ve farklı seviyelerde Sihirli Kristal de dahil olmak üzere özel ödüller kazanma şansına da sahip olacak.

savas-kahramani-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenada-guclu-oduller-sunuyorGiriş Yapıldıkça Ödüller Kazanılacak 

Son olarak, 4 Mayıs’a kadar “Giriş Yapma Meydan Okumaları” gerçekleşecek. Bu dönem boyunca oyuna giriş yapan Maceracılar, oynama sürelerine bağlı olarak Cron Taşı ve 100 Vefa gibi özel ödüller kazanabilecekler.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesi tr.playblackdesert.com üzerinden ulaşılabilir.