Pearl Abyss, popüler PvE içeriği “Path of Glory”nin onuncu sezonunun Black Desert Mobile’da başlayacağını duyurdu. Bu son sezon olacağı için, önceki sezonlardaki benzer yapı korunurken içeriğe yeni bir özellik eklendi.

 Path of Glory İçeriğinin Son Sezonu Başlıyor

Aile zindanının son sezonu Path of Glory, artık yeni bir zorluk seviyesi olan 19. Yarık’ı kapsıyor. Bu yarık içerisindeki arazi, 17. ve 18. Yarıklardaki ile aynı olurken Red Nose, Giath, Bheg ve Muskan gibi tehlikeli Bosslar 4 dalga halinde Maceracıların karşısına çıkacaklar. Mücadelenin son dalgasını ise Maceracılar, en yıkıcı boss olan “Magram”ı yenerek tamamlayabilecek.

Path of Glory'nin Son Sezonu Black Desert Mobile'da Başlıyor

Path of Glory’yi tamamlayan Maceracılar, daha yüksek dereceli bir amblem elde etmek üzere kendi kendilerine meydan okumak için yeni “Tus’ Nest” sezonuna da girebilecekler. Tus’ Nest’e girmek için Maceracıların Path of Glory’i tamamlayarak elde edebilecekleri 20 adet Tus’un Harita Parçası’na ihtiyaçları olacak.

 Amblem Kalıcı Hale Geliyor

Ek olarak Maceracılar, artık amblemlerini her sezon yenilemek zorunda kalmayacaklar. Son sezonda elde edilen yeni amblem kalıcı olacak ve değerini koruyacak. Bir önceki sezonda elde edilen amblemin geliştirme deneyim puanları, yeni sezonun amblemine aktarılabilecek. İçerik aracılığıyla elde edilebilen “Zafer Rozeti” kullanılarak da daha fazla geliştirme elde edilebilecek.

Path of Glory'nin Son Sezonu Black Desert Mobile'da Başlıyor

Ek olarak, 10. sezonda oyuna yeni “Değerli Taşlar” özelliği eklendi. Her on geliştirme derecesinde bir olmak üzere, Primal veya daha yüksek derecedeki bir amblemin maksimum 3 Değerli Taş slotunun kilidi açılabilecek. Her Değerli Taş, Tus’ Nest tamamlanarak elde edilebilen “Tus’un Nefesi” kullanılarak geliştirilebilir.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.