Öngörülemeyen 1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor! Pearl Abyss, heyecan dolu 1 Nisan’ı kutlamak üzere bir dizi etkinliğin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar şimdi bu öngörülemez cümbüşün tadını çıkarabilecek ve özel ödüller kazanabilecekler.

ongorulemeyen-1-nisan-saka-gunu-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenaya-geliyor (1)Alan Bossları, 7 Nisan’a kadar Maceracıları kandırmak için haritanın farklı konumlarında görünmek üzere fikirlerini değiştirdiler. Alan Bosslarının ortaya çıkışı bildirildikten sonra, Maceracılar hangi canavara karşı savaşacaklarını bulmak için bu konumlara gidebilirler. Ayrıca 1 Nisan günü oyuna giriş yapan Maceracılar, meydan okuma ödülü olarak Eski Püskü Antika eşyasının sahibi olabilecek ve bu eşyayı Marsella aracılığı ile çok değerli bir eşyayla takas edebilecekler.

Shai Sınıfına Özel Görevler ve Ödüller

Ayrıca 14 Nisan’a kadar Shai oynayan Maceracılar, zıpladıkları veya süzüldükleri zaman Eşeklerine bağlı bir çift özel kanat sahibi olacak. Bu kanatlar Maceracıların varış yerlerine daha hızlı bir şekilde yaklaşmalarını sağlayacak. Shai oynarken Maceracılara çeşitli ödüller kazandıracak bir dizi özel görev de alınabilecek.

ongorulemeyen-1-nisan-saka-gunu-etkinlikleri-black-desert-turkiyemenaya-geliyor (2)Öngörülemeyen 1 Nisan Şaka Günü Etkinlikleri Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor! Aynı etkinlik süresi boyunca, Dünya Bosslarını yenen Maceracılar, değerli bir aksesuar için takas edilebilen Parıldayan Yüzük de elde edebilecek. Ayrıca belirli bir zaman dilimi boyunca Black Desert Türkiye&MENA oynayan Maceracılar, Konsantre Sihirli Kara Taş (Zırh) gibi ek eşyalara da sahip olabilecek.

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi internet sitesinde bulunabilir.