Misfits Gaming Milk it! ile Olan Partnerliğini Uzattı! Kuzey Amerikalı espor organizasyonu Misfits Gaming, süt üreticileri birliği tarafından oluşturulan bir pazarlama kampanyası olan Milk it! ile olan anlaşmasının süresini uzattığını duyurdu. 2019 yılının Nisan ayında başlayan ortaklık, 2020 yılı boyunca devam edecek. Milk it!, Misfits Gaming’in Fornite takımındaki oyunculara ve yayıncıları ön plana çıkartmayı odak noktası haline getirecek.

Şu ana kadar oyuncuların forma tasarımlarında bulunan Milk it! logosunun dışında kampanya bundan sonra “Misfits Story” videoları ile partnerliği süsleyecek. Bununla birlikte Fornite 2020 Dünya Kupası’nı kapsayacak şekilde partnerliğin genişletilmesi bekleniyor. Organizasyon ayrıca Milk it ! partnerliği kapsamında Fortnite Block Party etkinliği planlayarak oyunculara hediyeler dağıtmayı düşünüyor.

Milk it! Pazarlama Direktörü Miranda Abney, kampanyaları hakkında açıklama yaptı:  “Süt, çocukların ve gençlerin sevdikleri şeyleri daha fazla yapmalarına yardımcı olan temel bir içecek olma özelliği taşıyor. Milk it! kapsamında çocuklara ve gençlere en sevdikleri Fornite oyununun profesyonel oyuncularıyla zaman geçirmelerine yardım etmeye hazırlanıyoruz. Çeşitli etkinlikler yoluyla gençlere ve oyunculara en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz.”

Misfits Gaming ve Milk it! partnerliği sadece Fortnite oyununu kapsayacak!

Misfits Gaming birçok oyun liginde mücadele vermeye devam ediyor. Organizasyonun yarıştığı ligler arasında League of Legends Avrupa Şampiyonası da yer alıyor. Bununla birlikte Overwatch Ligi’nde mücadele veren Florida Mayhem takımı ve Call of Duty Ligi’nde yarışan Florida Multineers takımları da Kuzey Amerikalı espor organizasyonuna ait.  Ancak Milk it! partnerliği sadece Fortnite takımını kapsayacak.

Misfits Gaming Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Spoont ise partnerlik ile ilgili şu şekilde konuştu: “Misfits Gaming ailesi her zaman sevenleri ile etkileşim kurmak için yeni ve benzersiz yollara başvuruyoru. Milk it! ile ortaklaşa devam eden etkinlikler ve içeriklerle sevenlerimizi Fortnite oyuncularımızla buluşturmaya yakınlaşmaktan heyecan duyuyoruz!”