World of Warships, yeni, güçlü İsveçli muhriplerin beşi erken erişime açılmaya hazır hale gelirken Småland, bu hafta ilerleyen saatlerde yayınlanacak 0.9.2 güncellemesinde yeni Avrupa Muhripleri etkinliğinin lansmanı ile Free XP için kullanılabilen ilk Tier X olacak. Yeni gemiler, İskandinavya’nın etkileyici manzaralarından esinlenen yeni liman Fjords ile birlikte oyuna dahil olacak.

Yeni Seviye V-IX muhriplerinin ana özelliği hızlı, uzun menzilli torpidoları olacak. Bu özellikleri sayesinde rakiplerini uzaktan vurabilecek. Duman Jeneratörü sarf malzemesine sahip olmayan gemiler, bu eksikliği düşük tespit edilebilirlikleri ve onarım bölümü için diğer gemilere nazaran daha az sarf malzemesi harcamalarıyla telafi edecek. İsveçli muhripler olarak Visby (Seviye V), Västerås (Seviye VI), Skåne (Seviye VII), Öland (Seviye VIII), Östergötland (Seviye IX), ülkelerini ilk kez Avrupa hattının bir parçasını oluşturan muhripler olarak World of Warships evreninde temsil edecek.

Yeni İsveç muhriplerini denemeye hevesli oyuncular, onları geçici bir kaynak olan Avrupa jetonlarını harcayarak elde edilebilen özel gemi paketlerinde bulabilecek. Ayrıca bu jetonlar konteynerlerde bulunabilecek. Oyuncular, özel görevler ile birlikte oyuncu gemilerini erken erişimde aldıktan sonra benzersiz gemi kamuflajları gibi ek ödüller kazanacak.

Yeni İsveç Muhripleri uzun menzilleriyle ön plana çıkıyor

WoW dünyasına yeni dahil olan İsveçli Muhripler, uzun menzilleri sayesine rakiplerine çok fazla yaklaşmadan ve fazla riske girmeden alt edebilme özelliğine sahip olacak.

World of Warships Baş Yapımcısı Philip Molodkovets, “Yeni İsveç muhriplerinin en dikkat çeken özelliği yıldırım hızında uzun menzilli torpidoları. Hızlı, aksiyon dolu bir oyunun keyfini sürmek isteyen oyuncular, hızlı ateş eden silahları ve Repair Party sarf malzemeleri için de elverişli bir kullanıma sahip olacak. Torpido mücadelesi yaparken veya diğer muhriplerle yakın mesafeden savaşa girerken, yüksek seviyelerde tüketilen Savunma AA Ateşi ile iyi bir AA savunması, düşman uçaklarını savuşturmaya yardımcı olacak. Bir Duman Jeneratörü’nün olağandışı yokluğu, alternatif savunma araçları ve oldukça iyi gizleme özelliği ile telafi edilecek.” dedi.

0.9.2 güncellemesi ile birlikte kruvazör, zırh kaplamasının kalınlığı ve HE dış kaplama özelliği için ateşleyici fitil becerisi de güncellendi. Penetrasyon mekaniğindeki değişiklikler nedeniyle, kruvazörler HE dış kaplaması için ateşleyici fitil becerisini kullanmadan kruvazörlerin zırhına aynı oranda hasar verebilecek. Değişiklikler kruvazörler arasındaki sınıflar arası etkileşimi daha düzenli hale getirecek, güncellenmiş zırh kaplamaları ise akıllıca yerlerine koyulduğu zaman zırhlı yayılım ateşlerine karşı daha dayanıklı olacak.

Son olarak güncelleme gelişmiş HDR teknolojisindeki en son avantajdan faydalanırken, yeni yıldırım modelini barındırmak için yeniden çalışılan dört harita ve üç bağlantı noktasındaki görselleri geliştirmeye devam edecek iki Clan Brawls içerecek.

World of Warships’e ücretsiz kayıt olmak için şimdi internet adresine gidin.