Pearl Abyss bugün, uzun zamandır beklenen iş birliği tarzlı zindan Atoraxxion’un Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık devasa bir kadim kaleyi keşfedebilecek ve başkalarıyla güçlü savaşlara katılabilecek.

Son Kadim Sage tarafından inşa edilen Atoraxxion, 5 Maceracının birlikte meydan okuduğu ilk iş birliği içeriği olacak. Yeni zindan, Black Desert’ın benzersiz aksiyonuna eklenen, bir MMORPG’de ekip çalışması oluşturmanın doğal keyfini sunacak.

is-birligi-tarzli-zindan-atoraxxion-black-desert-turkiyemenaya-geldi-1

Atoraxxion Sonunda Black Desert Türkiye&MENA’da

Bir bölge kadar geniş bir araziden oluşan Atoraxxion, bulmacalar, Sonuncu Boss olan Nihai Lucretia ve zindan boyunca derinlemesine Bilgi gibi ilgi çekici meydan okumalar sunacak. Atoraxxion dört farklı temadan oluşacak, çöl, derin deniz, kanyon ve orman. Bugün, çöl temalı zindan Vahmalkea açılıyor ve diğerleri de birer birer güncellenecek.

Vahmalkea, kadim silah fabrikası ve raylı sistem gibi muhteşem unsurlara sahip olacak. Bu özelliklerle Maceracılar Kadim Silahlara karşı savaşacak, büyüleyici kadim hikayeleri ortaya çıkaracak ve çöl temasına göre uyarlanmış bulmacaları çözecek.

is-birligi-tarzli-zindan-atoraxxion-black-desert-turkiyemenaya-geldi-2

Seviyeye Uygun Zindan

Ayrıca katılımcıların hiçbir baskı olmadan Atoraxxion’un keyfini çıkarabilmeleri için zindan zorluk seviyesi yüksek ve normal olarak ayrılacak. Normal zorluk seviyesinde, yeni Maceracılar Narchillan ve Sezon Karakterine özel Tuvala ekipmanlarını kullanarak Atoraxxion’un tadını çıkarabilecek.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki websitesinden ulaşılabilir.