Oppo ve Xiaomi gibi Çin teknoloji devlerinin ardından Infinix de Türkiye teknoloji sektöründe üretime başlıyor. Infinix, İstanbul’da 1000 m²’lik bir alana sahip olan fabrikasında pilot üretim sürecine başladı.

2013 yılından bu yana her geçen gün global çapta adını duyurmaya devam eden Infinix, günümüz gençlerini yenilikçi cihazlarla buluşturuyor. 8 bölgede ve 40’tan fazla ülkede varlığını gösteren ve küresel sektörde olan başarısını her geçen yıl arttıran markanın yeni durağı ise Türkiye olacak. Infinix, 2018 ve 2020 yılları arasında satışlarını %160 oranında artırarak dünyanın en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasına girdi.

infinix-turkiyede-dev-bir-yatirim-gerceklestiriyorInfinix’in Türkiye’deki Hedefi Gençler

Global başarısını daha da ileriye taşımayı hedefleyen marka, yeni yatırımlarda Türkiye’ye öncelik vermeyi planlıyor. Infinix, Türkiye’deki gençlere yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

2021 yılında Infinix, akıllı dijital teknolojiyi günlük hayata entegre eden birçok yeni tasarımı dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarına sundu.

infinix-turkiyede-dev-bir-yatirim-gerceklestiriyorGelecek Şimdi Türkiye’de

Infinix, “Future is Now” mottosuyla Türkiye’de üretime başlıyor. Teknoloji devi marka, Mayıs ayı sonunda üretim tesisinde, sektör liderlerini ve basın mensuplarını ağırlayacak.

Infinix, Türkiye’deki yatırımları sayesinde gençlerin yeni trendi ve birçok insanın yeni gözdesi olacak. Farklı ve kullanışlı özellikleri ile Türkiye’deki kullanıcılar artık akıllı yaşam tarzına yeni bir adım atmak için Infinix’i tercih edecek.