Herkese Uygun Bir SteelSeries! Oyun tutkunlarının tercihi SteelSeries ürettiği çevre ekipmanları ile oyunun ve oyuncuların hayatına dokunuyor. Oyun oynarken ihtiyaç duyulan, aranılan ne varsa SteelSeries’de bulmak mümkün. Çünkü hangi oyun, hangi platform, hangi tür olduğu fark etmeksizin herkese uygun bir SteelSeries mutlaka vardır.

Oyuncuların dilinden yalnızca oyunu tanıyanlar anlar ilkesiyle üretilen her bir SteelSeries ekipmanında önceliği oyuncuların beklentileri ve ihtiyaçları oluşturuyor. Kişisel tercihlerin oyun performansını hiç olmadığı kadar etkilediği oyun dünyasında ihtiyaca uygun ekipman bulmak büyük önem taşıyor. Estetik, performans, dayanıklılık, çoklu işlev, hız, hareket özgürlüğü, ışıltı, sadelik, kişiselleştirilebilme… Oyun oynarken aradığınız ne olursa olsun SteelSeries ile sahip olmak mümkün. Çünkü herkese uygun bir SteelSeries bulabilirsiniz!

Sayısı milyonları aşan oyun tutkunlarının elbette ki birbirleri ile tıpatıp aynı tercihlere sahip olması mümkün değildir. Bilgisayar başında vakit geçirme sürelerinin arttığı günümüzde kullanıcılar hem iş hem de özel işleri için ekran karşısına geçiriyor. Kendileri de oyuncu olan ekipler tarafından üretilen SteelSeries oyun dünyasının da oyuncuların da ne kadar renkli ve çeşitli üyelere sahip olduğunu biliyor. İş gününün ardından oyuna tıkladığınızda veya farklı oyun türleri arasında geçiş yaptığınızda ekipman değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran, siz ne yapmak isterseniz yanında olacak SteelSeries Rival 5’i de bu yüzden üretiyor.

herkese-uygun-bir-steelseries-1

Tüm oyunlar için tek bir SteelSeries

SteelSeries’in oyun dünyasının “Bukalemun” faresi olarak adlandırdığı Rival 5, bir oyundan çıkıp diğerine geçerken size eşlik etmek üzere özel olarak tasarlanmış. Shooter oyunundan çıkıp, MMORPG oynamaya başladığınızda veya daha sonra Battle Royale bir oyuna geçmeye karar verdiğinizde Rival 5 hangi oyunda olduğunuzu algılıyor ve önceden ayarladığınız kısa yolların hepsini oyuna tıkladığınız anda aktive ediyor. Gövdesi üzerinde yer alan 9 makro tuş ile Rival 5, oyunlarda yapabileceğiniz her şeyi bir tıkla halletmenizi sağlıyor. MOBA oyunlarında büyüler, mana potları, sağlık kitleri için ayarlanabilen tuşlara, FPS oyunlarında silah değiştirmek veya hızlı satın alma gibi atamalar yapılabiliyor. Bir bukalemunun bulunduğu ortama rengini değiştirerek uyum sağlamasından ilham alarak üretilen Rival 5, hepsi işlev değiştirebilen 9 makro tuşu ile dilediğiniz her yerde size eşlik edebilmek üzere kendini değiştirebiliyor.

herkese-uygun-bir-steelseries-2

Renklerin gücünü avantaja çevirin

Rival 5, 85 gram ağırlığı ve yeni nesil takılmayan Super Mesh kablosu ile hafiflik ve hızı bir araya getiriyor. Hızla hareket etmek gereken zorlu mücadeleler sırasında veya savaşın en çekişmeli anında takılma korkusu yaşamadan hızla hareket etmeyi kolaylaştırıyor. PrismSync aydınlatma teknolojisi ile donatılarak RGB’yi bir sonraki seviyeye taşıyan 16.8 milyon muhteşem netlikte 10 bölgeli parlak prizma aydınlatması ile Rival 5 renklerin gücünü hem estetik hem de pratik olarak kullanıyor. SteelSeries GG uygulaması ile oyun içindeki anlık olaylara tepki vermek veya bir Discord bildirimi aldığınızda sizi uyarmak üzere ayarlanabilen özelleştirmeler yapılabiliyor. GameSense özelliği ile oyundaki hiçbir şeyi kaçırmamayı sağlıyor. Rival 5’in renk şemaları ayrıca diğer SteelSeries ürünleri ile kolayca senkronize edilebiliyor.

herkese-uygun-bir-steelseries-3

Rival 5 oyunda görülen her şeye anında tepki verebilmeyi sağlayan, gerçek zamanlı ve mükemmel piksel hassasiyetine de sahip. TrueMove Air sensörü, 18.000 CPI, 400 IPS, 40G hızlanma ve eğim takibi ile özel gerçek 1’e 1 izleme sunuyor. Ek olarak, yeni nesil Golden Micro IP54 Anahtarları oyuncuların kâbusu çift tıklama korkusunu sıfırlarken aynı zamanda 80 Milyona kadar tıklamaya dayanıklı. Aradığım fare tam da bu diyorsanız muhteşem SteelSeries Rival 5’e buradan ulaşabilir, daha ayrıntılı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

herkese-uygun-bir-steelseries-4

Dayanıklılığın yeni adı Prime

Oyun oynarken ihtiyaç duyduğu tek şey yeteneğini ortaya çıkarabilecek bir ekipman olan hırslı oyuncuların ihtiyaçlarının cevabı da SteelSeries. Oynadığı oyun fark etmeksizin tek hedefi en iyi performansı sergilemek olan azimli oyunculardan ilham alarak üretilen Prime serisi ile SteelSeries, ihtiyaç duyulan desteği parmakların ucuna taşıyor. esporcular ile birlikte espor için özel olarak üretilen Prime serisi performans, dayanıklılık ve hız gibi özelliklerini kaybetmeden birden farklı seçenek arasında seçim yapmayı mümkün hale getiriyor.

herkese-uygun-bir-steelseries-5

Prime serisi her biri özünde aynı dayanıklılık ve güçlü performansı sunan birbirinden farklı 3 farklı oyuncu faresinden oluşuyor. Prime serisindeki fareler, her tıklamayı ilk tıklamaymış gibi hissettirecek kadar güçlü yeni Prestij Optik Manyetik anahtarlara sahip. Alanındaki rakiplerinden 5 kat daha uzun süre dayanmak üzere tasarlanan Prime serisinin Prestij Optik Manyetik anahtarları kuantum hızında tepki vererek, hız tanımını değiştiriyor. SteelSeries sunduğu Prestij Optik Manyetik anahtar teknolojisiyle ilk tıklamada da yüz milyonuncu tıklamada da aynı hissiyatı yaşamayı mümkün kılıyor.

herkese-uygun-bir-steelseries-7

Profesyonellerin tercihi SteelSeries

Oyunu oyuncuyla birlikte takip edip nokta atışları yapan bir ekipman desteği sunan Prime serisi Prime, Prime+ ve Prime Kablosuz seçeneklerinden oluşuyor. SteelSeries’in en iyi teknolojisine sahip True Move Pro, Pro+, Air optik sensörler en yüksek hız ve performans için gerekli olan 1’e 1 takip özelliğini Prime serisinde bir araya getiriyor.  Güçlü sensörler ile donatılan Prime serisi fareler, sınıflarında yer alan diğer rakiplerine oranla 2 kat daha yüksek bir isabet performansı sergiliyor.

Oyun oynarken hafiflik ve performans arayanların tercihi Prime modeli yalnızca 69 gram ağırlığa sahip. Super Mesh kablosu ile hareket anında takılma korkusu olmaksızın özgürce hareket edilebiliyor. Birinci sınıf True Move Pro sensörü 18,000 CPI, 450 IPS ve 50G ivme ile profesyonellerin ihtiyacı olan hız ve netliği en hafif haliyle sunuyor.

Oyun sırasında ne olursa olsun performansının sekteye uğramadığından emin olmak isteyenlerin tercihi Prime+ modeli ise 71 gram ağırlığa sahip. True Move Pro+ sensörü hız ve keskinliğin yanında oyun sırasında sensör yüzünden yaşanabilecek kazaları tamamen ortadan kaldırıyor. Belirli bir yükseklikten bile algılama yapmaya devam eden True Move Pro+ sensör, farenin yüzey üzerinde değilken bile algılamaya devam etmesini ve performansın bir an bile aksamamasını sağlıyor.

herkese-uygun-bir-steelseries-6

Güç için bağlanmaya ihtiyaç duymayan Prime

Bağlılıktan hoşlanmayan fakat performanstan da ödün vermek istemeyen oyuncuların tercihi Kablosuz Prime modeli ise kablolu modelin tüm özelliklerini kablosuz olarak sunuyor. Ayrıca Kablosuz Prime modeli sınıfının en iyi batarya performansına da sahip. Tam şarjla 100 saat üzerinde oynama yapılabilen Prime Kablosuz, hızlı şarj özelliğiyle de gereken anlarda hızla oyuna dönebilecek kadar pratik. Eşsiz batarya performansına sahip Prime Kablosuz, güçlü olduğu kadar hafif bir kablosuz fare arayanlar için ideal. Yalnızca 80 gram ağırlığındaki Prime Kablosuz, True Move Air sensörü ile de kusursuz bir performans sunuyor. 18,000 CPI, 400 IPS ve 40G ivme ile profesyonel kablosuz oyuncu performansında da kusursuzluğu yakalamak için gereken tüm özellikleri taşıyor.

Efsanevi Prime serisini daha ayrıntılı olarak buradan inceleyebilir ve size uygun SteelSeries Prime’ı satın alabilirsiniz.

Performans, dayanıklılık, kesinlik, estetik, güç, hız, hafiflik… Oyuncuların tercihleri de kendileri kadar değişse de hepsini bir SteelSeries’de bulmaları mümkün. Çünkü SteelSeries oyunu ve oyuncuları yakından tanıyarak ürettiği her modelinde oyun dünyasının gereklilikleri ve oyuncuların isteklerini bir araya getiriyor. Aradığınız ne olursa olsun SteelSeries’de hepsini bir arada bulmak mümkün! Herkese Uygun Bir SteelSeries mutlaka vardır!