Espor çevre birimlerinde küresel marka lideri SteelSeries, ses teknolojisinde küresel lider GN ile güçlerini birleştiriyor.

Oyun ve espor çevre birimlerinde dünya çapında marka ve inovasyon lideri SteelSeries, bugün dünya çapında yaklaşık 100 ülkede satışı yapılan, yenilikçi ve akıllı ses ve video iletişim çözümlerinde küresel bir lider olan GN ile bir anlaşma imzalandığını duyurdu. Bu anlaşmaya göre SteelSeries, kendi kimliği, markası ve yürütme gücüyle çalışan GN’ye yeni bir büyüme motoru olacak.

Sektör liderleri güçlerini birleştiriyor

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “Birinci sınıf ürünler ve yazılımlarla espor ve oyun alanında sürekli sınırları zorlama misyonuna sahibiz ve şimdi GN’nin de destekleriyle bu çabaları turbo şarj edebileceğiz.” dedi. “SteelSeries on yıllardır var olan ikonik bir markadır ve şu anda onu yönlendiren aynı lider ekibi ve organizasyonu tarafından yönetilmeye devam edecektir. Sektörümüzde en hızlı büyüyen markalardan biriyiz ve bu yeni bölümle, GN’nin bağımsız bir iş birimi olarak, bu büyümeyi hızlandıracağız ve daha fazla espor profesyonelinin ve oyunseverin zafere ulaşmasına yardımcı olacağız.”

Küresel oyun topluluğu, yirmi yılı aşkın bir süredir SteelSeries’in sektör içerisinde bir marka ve inovasyon lideri olmasına güvendi. Bu düşünce liderliği önümüzdeki yıllarda da espor ve oyun dünyasını şekillendirmeye devam edecek. Önce oyuncu zihniyeti ve kültürünü hedef alan marka, dünyanın dört bir yanında oyunla yaşayan ve nefes alan yüzlerce Steelhead’lerle birlikte sektörün itici gücü olmaya devam edecek.

gn-steelseries-i-satin-almak-icin-anlasmaya-vardi-1

Sektörü tanımlayan yeniliklerin ortak adı: SteelSeries ve GN

GN Store Nord ve GN Audio CEO’su René Svendsen-Tune, “SteelSeries’in espor ve oyun endüstrisinde başardıklarına büyük hayranlık duyuyoruz ve onları kendi kimliği, markası ve yürütme gücü ile faaliyet gösterecekleri GN ailesine katmaktan mutluluk duyuyoruz,” dedi. “Sektörü tanımlayan yeniliklerle müşterilerimize hizmet etme konusundaki birleşik uzmanlığımız bizi zorlu bir ekip yapacak.”

Dünyanın en iyi ve en yenilikçi işitme, ses ve video cihazlarından bazılarını üreten 150 yıllık uzmanlığı, yetenekleri ve içgörüleri ile GN’in amacı hayatı daha iyi duyurmaktır. GN’in mirası arasında, ilk mobil Bluetooth kulaklığın pazarlanması, ilk kez doğrudan bağlantı için işitme cihazlarında 2,4 GHz teknolojisini kullanmak, dünyanın Apple için üretilmiş ilk doğrudan stereo ses akışına sahip işitme cihazı ve dünyanın önde gelen tüm Birleşik İletişim platformları için sertifikalı ilk profesyonel aktif gürültü engelleme kulaklığı gibi dünyada ilk niteliği taşıyan birçok ses çözümleri ve teknolojideki öncü gelişmeler yer alıyor.