Pearl Abyss bugün, dev Büyük Okyanus içeriğinin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar artık çeşitli özellikler ve aktiviteler sunan bu geniş yeni bölgeyi keşfedebilecekler.

Büyük Okyanus, sırlar ve nadir hazinelerle dolu mistik bir bölgedir ve Maceracılar Kuzey Valencia’nın ana görevlerinden birini tamamlayarak okyanusa girebilirler. Maceracıların, harita üzerinde henüz ziyaret etmedikleri alanları kaplayan sisi kaldırmak için okyanusun ana adalarını ziyaret etmeleri gerekecek.

buyuk-okyanus-black-desert-mobilea-geldi-1

Okyanusu Keşfetmek için Yelken Aç

Maceracılar, Gemi Lisansı aracılığıyla bir Gemi alabilir ve bu Gemiyi yükselterek denizcilik yeteneklerini geliştirebilirler. Okyanusa yelken açarken Top Savaşları, Balık Tutma Noktaları, Hazine Kurtarma ve Arama Görevleri gibi çeşitli içeriklerin de tadını çıkarabilirler.

Maceracılar gemilerine top güllesi yükleyerek deniz canavarlarına ve korsanlara karşı savaşabilirler. Denizcilerin, kendilerine nişan alınırken top atışlarına devam etmelerini sağlamaları için bir Otomatik Atış özelliği de bulunuyor.

buyuk-okyanus-black-desert-mobilea-geldi-2

Yeni Savaş Bölgeleri ve Daha Değerli Eşyalar

Martıların toplandığı alanlar Balık Tutma Noktalarıdır ve Maceracılar Kontrplak, Çelik ve Oquilla Paraları gibi zanaat malzemeleriyle takas edilebilen daha iyi eşyalar alabilirler.

Büyük Okyanus’ta yapılan keşif gezileri maceracıları yeni bir savaş alanı olan Padix Korsan Adası’na da götürebilir. Maceracıların adaya girmek için 10 davetiyeye ihtiyacı olacak. Bu davetiyeler haftalık görevleri tamamlayarak veya deniz canavarlarını ve korsan gemilerini yenerek elde edilebilir.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.