Maceracılar, Black Desert Türkiye&MENA’da yazın tadını çıkarmaya başlıyor! Yaz sezonu ile birlikte oyuna dahil olan birçok içerik sayesinde Maceracılar kendilerini daha etkili bir şekilde geliştirebilecekler. Özel buffların yer alacağı Hot Time etkinliği ise çok yakında tekrar Black Desert evreninde!

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da yaz sezonunun başladığını duyurdu. Bu özel sezonun açılış kutlaması kapsamında faydalı ödülleriyle çeşitli etkinlikler bugünden itibaren başlıyor.

Yaz sezonunun gelişiyle Maceracılar sezon karakterlerini geliştirerek level atlamalarına yardımcı olacak çeşitli eşyalar alabilecekler. 22 Temmuz tarihine kadar sadece Meydan Okuma üzerinden Valks’ın Tavsiyesi ve Caphras Taşı gibi çeşitli ürünlerle takas edilebilen Yaz Sezonu Hatıra Paraları verilecek. Ayrıca Maceracılar Meydan Okuma ile 24 Haziran tarihine kadar Level EXP buffı elde edebilecekler. Dahası, Meydan Okuma yine sayesinde ekipman yükseltmede kullanılan Arındırılmış Sihirli Kara Taş elde edilebilecek. Maceracılar elde ettikleri bu taşları Tuvala ekipmanlarını yükseltmek için kullanabilecekler.

Gizemli Şövalye Özel Ödüllerle Geri Dönüyor!

Gizemli Şövalye, Black Desert Türkiye&MENA’ya döndü. 24 Haziran tarihine kadar canavarların alt edildiği savaş alanlarında Gizemli Şövalye rastgele ortaya çıkmaya devam edecek. Onunla etkileşime giren Maceracılar Level EXP, Beceri EXP veya Eşya Düşürme Oranı gibi özel ödüller kazanabilecekler.

Dahası, 24 Haziran tarihine kadar Maceracıların %250 Level EXP ve %30 Beceri EXP alabileceği bir Hot Time etkinliği gerçekleşecek. Maceracılar, Meydan Okuma aracılığıyla sunulan diğer ödüller ile bu buffları kullanarak karakterlerinin levellerini daha etkili bir şekilde yükseltebilecekler.

Son olarak Maceracılar, bu ay resmi internet sitesi üzerinden paketlere %40 oranında indirim ile sahip olabilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.