Pearl Abyss bugün yeni Rüya Atı “Efsanevi Doom”un Black Desert Türkiye&MENA’ya eklendiğini duyurdu. Ayrıca maceracılar “Terrmian Festivali” ve “Solare Arenası Sezon 3” gibi bir dizi etkinlik ve içeriğin tadını çıkarabilirler.

Yeni Efsanevi Doom

Son Efsanevi Rüya Atı Efsanevi Doom, kendinden önceki “Doom”un “Cehennem Atı” konseptinin geliştirilmiş hali olan yeni mavi alevleri gururla taşıyor. Efsanevi Doom, tüm Rüya Atları arasında en hızlı kara hareketliliğine sahip olma özelliğine sahiptir.

İki Doom’u daha çağırarak klan veya parti üyelerinin onlara binmesine izin veren ikonik bir beceri olan “Harlı Ateş Gölgesi’’ gerçekleştirebilir. Çağrılan Doomlar, aynı ateşli görünümlerini ve becerilerini koruyarak 10 dakika sonra otomatik olarak kaybolur.

Black Desert Türkiye&MENA, Efsanevi Rüya Atı düşlemine bir başarı oranı artış sistemi uygulayarak Efsanevi Rüya Atı edinmenin zorluğunu azalttı.

Ayrıca Düşlem Tüyü yapımında önemli bir eşya olan Düşsel Tütsülük artık dünya bossu Offin’i ve Kara Gölge ve Red Nose gibi bazı alan bosslarını yendikten sonra ganimet olarak elde edilebilecek.

Terrmian Festivali

Dünya çapındaki maceracılardan gelen çok sayıda talep üzerine, “Terrmian Sahili” bugünden itibaren iki hafta boyunca açılacak ve maceracılar sahilin içindeki Gümbürtülü Kumdan Kale’de düzenlenecek sıcak etkinliklerin tadını çıkarabilecekler.

Terrmian Festivali etkinlikleri ve ödülleri hakkında daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.

Solare Arenası

Black Desert’ın en çok arzu edilen PvP içeriği olan “Solare Arenası”nın yeni sezonu, en yeni bölge olan “Sabah Işığı Diyarı”nda gerçekleşecek. Maceracılar, Dokkebi Mağarası, Dalbeol köyü, Shimnidae Ormanı ve Joseon’dan esinlenilerek güzel bir şekilde tasvir edilmiş alan boyunca başkalarıyla rekabet ederek zafer için mücadele edebilecekler

 Solare Arenası 3. Sezon hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Black Desert IP Hakkında
Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPGlerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Pearl Abyss şu anda PC, mobil ve konsolda dünya çapında 50 milyon oyuncuya Black Desert IP hizmeti veriyor.