Black Desert Türkiye&MENA 6. Yılını Şenlikli Etkinliklerle Kutluyor! Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da 6. yıl dönümü kutlamalarının başladığını duyurdu. Devam eden şenliklerin tadını çıkaran maceracılar, bugünden itibaren göz kamaştırıcı bir dizi yeni etkinliği ve önümüzdeki haftalarda ise çok daha fazlasını dört gözle bekleyebilirler.

Black Desert Türkiye&MENA 6. Yılını Şenlikli Etkinliklerle Kutluyor

Ödüllerle Dolu Kutlama Etkinliği Finto Çiftliği’nde!

Maceracılar, Velia’daki Finto Çiftliği’nde NPC “David Finto” ile konuşarak kendilerini maceraya kaptırmaya başlayabilecek ve 6. yıl dönümü kutlamalarına katıldıkları için ödüllendirilecekler. Görev serisini tamamlayanlar, Değerli Paket (7 Gün), [Etkinlik] Kamasylve Kutlaması (7 Gün), [Etkinlik] Eski Ay Gizli Kitabı (7 Gün) ve daha fazla faydalı eşyadan oluşan bir dizi değerli ödülle ödüllendirilecek.

 

Finto Çiftliği’ndeki bir başka NPC olan “Martina” herkes için özel bir hatıra eşyası hazırladı. Maceracılar, çiftlikteki bir grup NPC’den basit avcılık veya yaşam aktiviteleri gerektiren görevleri kabul edip tamamlayabilecek ve “Martina’nın Hediyelik Eşyası” ödülünü kazanabilecekler. Hediyelik eşya sayısına göre de “Shudad Siyah Klasik Kıyafet Kutusu” gibi ödüllerle takas edilebilecekler.

Black Desert Türkiye&MENA 6. Yılını Şenlikli Etkinliklerle Kutluyor

Sayısız Ödül Maceracıları Bekliyor

Geçen haftaki etkinlik de devam ettiği için herkese daha fazla ödülün hala mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. Örneğin, maceracılar Özel Giriş Ödüllerinden toplam 2.500 Cron Taşı elde edebilecek. Ayrıca özel 6. yıl dönümü Hot Time etkinliğine katılabilir ve şu bufflardan yararlanabilirler: %600 Level EXP artışı, %200 Beceri EXP artışı, %60 Eşya Düşme Oranı artışı ve %60 Yaşam EXP artışı.

 

Daha fazla bilgiyi Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Black Desert Türkiye&MENA 6. Yılını Şenlikli Etkinliklerle Kutluyor!