Black Desert Mobile 2023 Calpheon Şöleni’nde, Yeni Sınıf Scholar ve Yeni Sezonla Birlikte Gelecek Kapsamlı İçerikler Tanıtıldı! Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’ın 2023 Calpheon Şöleni’nin 17 Aralık’ta başarıyla tamamlandığını ve yaklaşan büyük içerik güncellemelerinin tanıtıldığını duyurdu.

Yaklaşık 150 maceracının katıldığı etkinlikte, 2024 yılı için planlanan yeni “Scholar” sınıfı, yeni bir sezon ve içeriğin yeniden düzenlenmesi de dahil olmak üzere çok sayıda içerik sergilendi. Etkinlik sırasında da duyurulduğu üzere, maceracılar bugün yeni Scholar sınıfının ve yeni sezonun tadını çıkarabilecekler.

Black Desert Mobile’ın 2023 Calpheon Şöleni’nde, Yeni Sınıf Scholar ve Yeni Sezonla Birlikte Gelecek Kapsamlı İçerikler Tanıtıldı

Black Desert Mobile’da Yeni Sınıf “Scholar” ile Şimdi Oynayın

Dünyayı Değiştiren, Çekiç Sallayan Kimyacı Scholar, Black Desert Mobile’a geldi. Ana ve alt silahları olarak “Çekiç” ve “Yer Çekimi Özü” kullanıyor. Scholar, yer çekimini zahmetsizce kontrol etme yeteneğine sahiptir. İki Çekiç kullanan Scholar, hedeflenen çeviklik ve muazzam güçle saldırır. Scholar oluşturulduktan sonra Yükseltme moduna sahip olacak ve bu sınıfla 10. seviyeye ulaşıldığında “Yer Çekimi Kontrolörü” unvanı elde edilebilecek.

Scholar’ın fragmanını buradan ve savaş tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Black Desert Mobile’ın 2023 Calpheon Şöleni’nde, Yeni Sınıf Scholar ve Yeni Sezonla Birlikte Gelecek Kapsamlı İçerikler Tanıtıldı

Yeni Sezon ile Hızlı Karakter Gelişiminin Tadını Çıkarın

Black Desert Mobile’da 12 Aralık’ta sona eren bir önceki sezonun ardından, Yeni ve Geri Dönen Maceracılar için hızlı karakter ilerlemesi sağlayan ve deneyimli maceracılar için alternatif karakterlerin ilerlemesini kolaylaştıran Karakter: Kış Sezonu başladı. Sezon tamamlama ödüllerinden biri olarak maceracılar, maksimum statüde bir Boyutsal Kristal ve maksimum statüde bir Ah’krad Kristali içeren bir [Parıldayan Kristal Sandığı] elde edebilirler.

Black Desert Mobile’ın 2023 Calpheon Şöleni’nde, Yeni Sınıf Scholar ve Yeni Sezonla Birlikte Gelecek Kapsamlı İçerikler Tanıtıldı

Yaşam Kalitesi İyileştirmeleri ve İçerik Yol Haritası 2024’te Geliyor

Black Desert Mobile, bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi yapacak ve oyun atmosferini optimize edecek. Maceracıların otomatik savaştan daha rahat ve sürekli bir şekilde yararlanmalarını sağlamak için, çetelerin yeniden doğuşları ve eşyaların ağırlıkları ayarlanarak Büyük Çöl’de iyileştirmeler yapılacak. Maceracılar Büyük Çöl’ü ilerleme için önemli bir temel olarak kullanabilecekler.

Kara Ruh Modu, maceracılar Kara Ruh Modu’nu seçmeden oyundan çıkış yaptıklarında da etkinleşecek şekilde geliştirilecek. Maceracılar bu şekilde neredeyse çevrimiçi oldukları zamanla aynı oranda ödül kazanabilecekler. Büyük Çöl ve Kara Ruh Modu iyileştirmeleri 2 Ocak 2024’te güncellenecek.

Maceracılar, aktarım becerilerinin tanıtımı, Sabah Işığı Diyarı: Gece Changui’si ve Kaos Yarığı, Kadim Harabeler, Boss Ödülü, Alyaelli’nin Yarığı gibi içeriklerin yeniden düzenlenmesi gibi daha fazla heyecan verici güncellemeler görecekler.

Calpheon Şöleni sırasında yapılan duyurularla ilgili daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.